Хіти тижня. ​Очі під ніж: Світ у шоці від нової моди (фотофакти)

У США серед молоді стала дуже популярною незвичайна операція. В очне яблуко імплантують металеві прикраси у вигляді серця, зірки тощо.

Під час операції на оці пацієнти нібито не відчувають особливого дискомфорту. Очні прикраси найчастіше виготовлені з платини. Товщина виробів менше 1 мм, а загальна площа становить орієнтовно 3-4 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Це суто косметична хірургія. Всі прикраси були розроблені в Голландії близько десяти років тому. Сотні європейців вже перенесли імплантацію без будь-яких проблем", - сказав Еміль Чінн, хірург з Нью-Йорка.

За його словами, прикраса в оці не викликає алергічних реакцій. При бажанні вироб досить легко видалити. Після вживлення металу потрібна реабілітація протягом 3 днів.

Тотальний блекаут скасовується: Чому з початком зими Росії не вдалося занурити Україну у темряву

вівторок, 6 грудень 2022, 9:38

У понеділок, 5 грудня, Росія випустила по Україні близько 70 ракет, більшість з яких збили сили ППО України. лучань цього разу зазнали енергооб’єкти у Київській, Вінницькі та Одеській областях. Проте, за словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, енергет...

Їжа за талонами: У Тульській області РФ почали друкувати продуктові картки, поки Путін лякає світ голодом (фото, відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 7:49

У Тульській області Росії до однієї з друкарень надійшло замовлення на друк продовольчих талонів. На них зазначені такі категорії товарів: молоко та молочна продукція, сіль харчова, м'ясо та м'ясні продукти, а також риба та рибні вироби, передають Патр...