Хіти тижня. ​Очі під ніж: Світ у шоці від нової моди (фотофакти)

У США серед молоді стала дуже популярною незвичайна операція. В очне яблуко імплантують металеві прикраси у вигляді серця, зірки тощо.

Під час операції на оці пацієнти нібито не відчувають особливого дискомфорту. Очні прикраси найчастіше виготовлені з платини. Товщина виробів менше 1 мм, а загальна площа становить орієнтовно 3-4 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Це суто косметична хірургія. Всі прикраси були розроблені в Голландії близько десяти років тому. Сотні європейців вже перенесли імплантацію без будь-яких проблем", - сказав Еміль Чінн, хірург з Нью-Йорка.

За його словами, прикраса в оці не викликає алергічних реакцій. При бажанні вироб досить легко видалити. Після вживлення металу потрібна реабілітація протягом 3 днів.

Губернатор оголосила надзвичайний стан: Нью-Йорк потерпає від сильної повені (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:51

За інформацією Національної метеорологічної служби (NWS), близько 8,5 мільйонів жителів Нью-Йорку опинились під загрозою повені, оскільки переповнені каналізаційні системи не в змозі ефективно відводити дощову воду. Про це повідомляє The Guardian, пере...

Спіймали на гарячому: Правоохоронці затримали главу райсуду Одещини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 22:01

Сьогодні, 29 вересня, в Одеській області правоохоронці затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду. Він вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє пресслужба НАБУ, передають Патріоти України. «НАБУ і САП спільно з СБУ ви...