Хіти тижня. ​Очі під ніж: Світ у шоці від нової моди (фотофакти)

У США серед молоді стала дуже популярною незвичайна операція. В очне яблуко імплантують металеві прикраси у вигляді серця, зірки тощо.

Під час операції на оці пацієнти нібито не відчувають особливого дискомфорту. Очні прикраси найчастіше виготовлені з платини. Товщина виробів менше 1 мм, а загальна площа становить орієнтовно 3-4 мм, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Це суто косметична хірургія. Всі прикраси були розроблені в Голландії близько десяти років тому. Сотні європейців вже перенесли імплантацію без будь-яких проблем", - сказав Еміль Чінн, хірург з Нью-Йорка.

За його словами, прикраса в оці не викликає алергічних реакцій. При бажанні вироб досить легко видалити. Після вживлення металу потрібна реабілітація протягом 3 днів.

Зима неочікувано повернулась: Що тепер робити з автівкою

середа, 29 березень 2023, 1:00

Похолодання в середині весни не бувають довгими, але неприємностей можуть накоїти чимало. Раптове похолодання після приємного тепла не просто зіпсувало нам весняний настрій. Багато хто з водіїв вже встиг укомплектувати машину по-літньому, і що тепер р...

Здійснив більше 80-ти бойових вильотів: Під час завдання загинув український льотчик (фото)

середа, 29 березень 2023, 0:29

Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї, штурман Денис Кирилюк. Про це повідомляє 831-а бригада тактичної авіації у Facebook, передають Патріоти України. "Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який зд...