Хіти тижня. "Одноголосно та без обговорення": Нацрада дозволила показувати порно по телевізору

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення дозволила транслювати програми Blue Hustler еротичного характеру.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення каналу Нацрада встановила, що програми Blue Hustler транслюватимуться з 22:00 до 4:00 за київським часом у кодованому вигляді. Про це повідомили на офіційному сайті Нацради, передають Патріоти України.

Під час трансляції передач будуть використовувати вікові позначки класифікації відеопродукції та значки змістовних характеристик передач системи класифікації Kijkwizer (Nicam, Нідерланди).

Реклами та іншої комерційної інформації на телеканалі не буде. Доставка сигналу на територію України пропонується зі супутникового ретранслятора TНOR (Норвегія).

До слова, за рішення дозволити трансляцію еротичних програм члени Нацради проголосували одноголосно та без обговорення.

Опублікував: Олег Устименко

Спрощення візового режиму допомогло: Звідки в Київ їде найбільше туристів

вівторок, 21 серпень 2018, 23:26

Найбільше гостей приїжджає з Білорусі, Ізраїлю, США, Великобританії, Німеччини та Туреччини. У столичній мерії розповіли, туристи яких країн їдуть до Києва найчастіше, передають Патріоти України. Найбільше гостей приїжджає з Білорусі, Ізраїлю, США, Вел...

"Спокійна, добра та порядна. Ворогів не мала": У Вінниці серед білого дня застрелили жінку (фото)

вівторок, 21 серпень 2018, 23:15

Родичі вбитої жінки не можуть зрозуміти мотиви злочинця. Вінничанка була зі звичайної сім'ї робітників, великого достатку не мала. У Вінниці серед білого дня, 21 серпня, невідомий застрелив у людному місці місцеву жительку, передають Патріоти України. ...