Хіти тижня. "Одноголосно та без обговорення": Нацрада дозволила показувати порно по телевізору

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення дозволила транслювати програми Blue Hustler еротичного характеру.

За результатами аналізу документів і програмного наповнення каналу Нацрада встановила, що програми Blue Hustler транслюватимуться з 22:00 до 4:00 за київським часом у кодованому вигляді. Про це повідомили на офіційному сайті Нацради, передають Патріоти України.

Під час трансляції передач будуть використовувати вікові позначки класифікації відеопродукції та значки змістовних характеристик передач системи класифікації Kijkwizer (Nicam, Нідерланди).

Реклами та іншої комерційної інформації на телеканалі не буде. Доставка сигналу на територію України пропонується зі супутникового ретранслятора TНOR (Норвегія).

До слова, за рішення дозволити трансляцію еротичних програм члени Нацради проголосували одноголосно та без обговорення.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Блогер про наївні міфи в СРСР, породжені інформаційним вакуумом та бідністю.

вівторок, 22 травень 2018, 1:00

Білорус Максим Мирович пригадав радянські дитячі страшилки. Білоруський блогер Максим Мирович пригадав міські легенди і міфи, в які вірили радянські діти, зазначають Патріоти України. Пропонуємо статтю автора мовою оригіналу. "Очень интересная тема, о ...

Хіти тижня. Колорадська вдова: У мережі висміяли фото жінки з купою георгіївських стрічок в окупованому Донецьку

понеділок, 21 травень 2018, 23:40

До піджака екстравагантної дами було прикріплено відразу три георгіївських стрічки, на кожній з яких висіло по портрету. У мережі посміялися над фото жінки, яка прийшла на військовий "парад" в окупованому бойовиками "ДНР" Донецьку в незвичайному вбранн...