Хіти тижня. Окупований Крим спіткала нова біда (фото, відео)

У Криму виникла ще одна проблема через розробку піску з Нижньо-Чурбашського хвостосховища. Роботи буквально "з'їли" частину дороги, яка веде до міського пляжу в Керчі.

З кожним днем дорога стає все меншою, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Як повідомлялося раніше в хвостосховищі зберігалися отруйні відходи підприємства "Камиш-Бурунський залізорудний комбінат", що робить розробку піску вкрай небезпечною.

"На сьогодні техніки біля дороги вже немає, зате на протилежному боці продовжують намивати пісок. Фонтан піску з водою б'є на сушу, а брудна рідина виливається назад у канал. Також виїжджають навантажені піском хури", — повідомляє видання, додаючи, що в обох хвостосховищах захована вся таблиця Менделєєва.

Також йдеться про те, що в найближчому до хвостосховища селищі Приозерне зросла кількість хронічних бронхо-легеневих захворювань.

Тіла брата і сестри знайшли в скрині: У справі про зникнення дітей з'явився новий поворот

понеділок, 20 вересень 2021, 18:44

У Донецькій області маленькі брат з сестрою загинули страшною смертю. 10-річна дівчинка і 7-річний хлопчик задихнулися в старий скрині. Як розповіли в пресслужбі прокуратури Донецької обласної, батьки знайдених мертвими в скрині дітей, перш ніж кинутис...

Вакцинувався потай від батьків: Спливли нові деталі про хлопця, який помер після уколу Pfizer

понеділок, 20 вересень 2021, 17:56

На Київщині через кілька годин після вакцинації від коронавірусу помер 19-річний студент Володимир Сало. Причиною смерті, попередньо, стали проблеми з серцем. Уродженець Львівської області зробив щеплення препаратом Pfizer, але про своє рішення батькам...