Хіти тижня. Окупований Крим спіткала нова біда (фото, відео)

У Криму виникла ще одна проблема через розробку піску з Нижньо-Чурбашського хвостосховища. Роботи буквально "з'їли" частину дороги, яка веде до міського пляжу в Керчі.

З кожним днем дорога стає все меншою, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Як повідомлялося раніше в хвостосховищі зберігалися отруйні відходи підприємства "Камиш-Бурунський залізорудний комбінат", що робить розробку піску вкрай небезпечною.

"На сьогодні техніки біля дороги вже немає, зате на протилежному боці продовжують намивати пісок. Фонтан піску з водою б'є на сушу, а брудна рідина виливається назад у канал. Також виїжджають навантажені піском хури", — повідомляє видання, додаючи, що в обох хвостосховищах захована вся таблиця Менделєєва.

Також йдеться про те, що в найближчому до хвостосховища селищі Приозерне зросла кількість хронічних бронхо-легеневих захворювань.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...