Хіти тижня. Ось реальні "шахтарі": Російський солдат погрожує українцям вторгненням (відео)

Російські солдати готові їхати воювати на Донбас і відкрито заявляють про це в інтернеті, лякаючи Україну наслідками нового російського вторгнення.

В мережу виклади відео з відвертими зізнаннями російських солдатів, передають Патріоти України.

Один з російських найманців визнається, що він з групою з чотирьох чоловік відправився в Сирію, де заробив більше 1 мільйона рублів (близько 20 000 доларів) за 2 місяці бойових дій на Близькому Сході.

При цьому росіянин зізнається, що після Сирії вони легко можуть відправитися "на заробітки" воювати на Донбас. "Так якщо ми вчотирьох поїдемо на вашу Україну, бл * ять, то нас чотирьох вистачить на пів Донбасу точно," - загрожує російський найманець.
При цьому, дізнавшись від співрозмовника про нужденні зарплати найманців на Донбасі, росіянин не вірить в цифри і не бачить сенсу поки їхати воювати в Україні. Якщо їм пощастить ще, остануться живі, повернуться до цивільного життя, і почнуть "бикувати", ось тоді 90-і здадуться такими спокійними ...
Опублікував: Олег Устименко

"Ударят химией по химии. Оккупанты задумались над строительством еще одного химического завода в Армянске", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 21 вересень 2018, 8:30

"Фигурант дела Веджие Кашка 65-летний крымскотатарский активист Асан Чапух, которого оккупанты задержали 23 ноября 2017 года, держит голодовку шестой день с требованием к медсанчасти СИЗО Симферополя оказать ему немедленную медицинскую помощь. Состояни...

Хіти тижня. "Меня не интересует политика" - типичная фраза, которую я услышала за 5 недель, проведенных в России", - блогер

п’ятниця, 21 вересень 2018, 2:00

Життя росіянина нагадує розповідь про пацієнта дурки, якого тримають в гамівній сорочці, але годують, тішать розповідями про його винятковість і лякають ворожим світом за вікном, і йому по-справжньому починає здаватися, що його люблять та піклуються.