Хіти тижня. Оце так: У Києві під будівлею ЦВК помер екс-нардеп та відомий у минулому політик (доповнено)

Померлим виявився колишнім помічником екс-президента Кучми

Сьогодні, 31 січня, у Києві прямо на вулиці від серцевого нападу помер екс-депутат Верховної Ради другого скликання, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що чоловік помер прямо на вулиці під будівлею ЦВК. Він прямував у Центрвиборчоком у своїх справах. Раптом чоловіку стало зле, очевидці викликали "швидку", але лікарі констатували смерть.

За попередньою інформацією, у нього стався серцевий напад. Чоловіку на вигляд приблизно 60 років. Зараз на місці працює оперативно-слідча група.

Померлим виявився екс-нардеп Анатолій Корж, котрий був парламентарієм з 1990 по 1994 роки. Трагедія сталася сьогодні, 31 січня. Корж помер прямо у ЦВК, неподалік котрого і проживав. Причина смерті підтверджена - серцевий напад. 71-річний ветеран політики вийшов з домівки на вулицю і через якийсь час йому стало зле.

Корж був членом комісії ВР з питань оборони і державної безпеки. З квітня 1996 року по січень 1997 року очолював відділ кадрів АП. Померлий 1993-го, а потім з жовтня 1997 по березень 2005 року був особистим помічником екс-президента Кучми. У квітні 2005 року прийняв рішення про відхід з політики.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...