
Як йдеться в матеріалі "Донецких новостей", місто вело би мирне і розмірене життя, передають Патріоти України.



"У 2014 році в Тому Донецьку відкриваються 8 ресторанів міжнародної мережі фастфудів KFC (Курочки полковника Сандерса). При наявності вже наявного "МакДональдса" шахтарська столиця тепер готова задовольнити найрізноманітніші продовольчі потреби молоді", - пише видання.
Відзначається, що в Донецьку без окупантів у вересні 2014-го могли б початися матчі Ліги Чемпіонів на "Донбас Арені".

На думку авторів матеріалу, в 2015-му році могла б стартувати реконструкція Донецького оперного театру, а Донецький міжнародний аеропорт став би одним з великих європейських хабів.


Згадав автор також про плани будівництва наземного метро, реконструкцію цирку "Космос", будівництво Обласного художнього музею, розчищення Путилівського урочища.


У Донецьку без терористів "ДНР" могло б початися масове будівництво ТРЦ і житлових комплексів, вважає автор матеріалу.



Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...