Хіти тижня. Паралельна реальність: У мережі на фото показали, яким міг би бути нині Донецьк, якби його не окупували "гібриди"

У 2014-му б продовжилися започатковані напередодні численні будівництва: об'їздна дорога навколо Донецька, реконструкція ПК ім. Горького на Київському проспекті, льодового палацу "Кальміус Арена", реконструкція автовокзалу "Південний".

"Кальміус Арена"

Як йдеться в матеріалі "Донецких новостей", місто вело би мирне і розмірене життя, передають Патріоти України.

Об'їзна дорога

ДК ім. Горького

Автовокзал "Південний"

"У 2014 році в Тому Донецьку відкриваються 8 ресторанів міжнародної мережі фастфудів KFC (Курочки полковника Сандерса). При наявності вже наявного "МакДональдса" шахтарська столиця тепер готова задовольнити найрізноманітніші продовольчі потреби молоді", - пише видання.

Відзначається, що в Донецьку без окупантів у вересні 2014-го могли б початися матчі Ліги Чемпіонів на "Донбас Арені".

"Донбас Арена"

На думку авторів матеріалу, в 2015-му році могла б стартувати реконструкція Донецького оперного театру, а Донецький міжнародний аеропорт став би одним з великих європейських хабів.

Донецький оперний театр

Донецький міжнародний аеропорт

Згадав автор також про плани будівництва наземного метро, реконструкцію цирку "Космос", будівництво Обласного художнього музею, розчищення Путилівського урочища.

Цирк "Космос"

наземне метро

У Донецьку без терористів "ДНР" могло б початися масове будівництво ТРЦ і житлових комплексів, вважає автор матеріалу.

Опублікував: Олег Устименко

Українцям доведеться повернути частину отриманої субсидії: З кого вирахують гроші

вівторок, 6 червень 2023, 2:45

Українцям, які не можуть самостійно сплатити повну вартість комунальних послуг, виплачується субсидія. При цьому деяких громадян можуть змусити повернути частину отриманих грошей. В яких випадках доведеться повернути частину одержаних грошей державі, р...

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...