Хіти тижня. "Патаму-шта кримнаш стал как-та. І ета фраза ана всьо-равно как-та вот пєрєтягіваєт": Як "понаєхи" відпочили в окупованому Криму (відео)

Когось надихнув "Кримнаш" і Кримський міст, а хтось "відпочив" за 13000 грн за 2 тижні. А хтось забув, як виглядає долар. Як пройшов курортний літній сезон у окупованому Криму.

"Патаму-шта кримнаш стал как-та. І ета фраза ана всьо-равно как-та вот пєрєтягиваєт"

Той момент, коли політичні війни і невиконані обіцянки, заважають містам розвиватись і вбивають віру людей – жителі Глухова на Сумщині, три роки сподівалися, що ось-ось все зміниться – місто стане соціальним раєм, будуть інвестиції, а до Глухова, багатого на історію, поїдуть не тисячі, а сотні тисяч туристів. Таке обіцяв городянам мер Мішель Терещенко, повідомляють Патріоти України.

Тут добре пам’ятають, як його пращури – цукрові магнати, розвивали місто, тому і вибрали його. Але за цей час, як кажуть місцеві активісти, в Глухові нічого не змінилося ще й отримали політичну кризу. Терещенко самоусунувся від виконання обов’язків. Каже: працювати в місті просто неможливо.

Родина приїхала з Башкортостану. Шукають варіанти як у Криму зекономити. Сімейний бюджет 13 тис.грн. на 10 днів відпочинку.

В 150 км від Судака – легендарний Кримський міст. Багато росіян приїхали в Судак лише заради мосту.

Рибалку на судацькій набережній тут називають просто – Палич. Заробляє на життя тим, що здає житло. Розповідає – кількість туристів цього літа майже зрівнялася з українськими часами.

Туристів із материкової України в Судаку мало. Ось чоловіки приїхали з Луганська. На відпочинок не нарікають, кажуть, лише заробити на нього у псевдореспубліці складно.

Місцеві підприємці розповідають, що цього року у Судаку добряче заробили лише, ті, хто здає житло.

За даними російських туристичних сайтів, Судак у 2018 року став одним із найпопулярніших курортів Криму.


"Це бажання з підсвідомості": На Буковині депутатка закупила сірники, сіль і борошно, у мережі розкритикували

понеділок, 24 січень 2022, 20:44

Попри заклики української влади зберігати спокій все ж є ті, хто піддається паніці. Ба більше, своєю поведінкою ці люди змушують переживати й їхнє оточення. Так, депутатка Чернівецької міської ради Тетяна Шепелько налякана загрозою нової російської агр...

"Ми не дуже задоволені тобою": Екс-гравець "Динамо" шокований ставленням до українців у Польщі

понеділок, 24 січень 2022, 20:28

Колишній нападник київського "Динамо" і закарпатського "Миная" Олег Маїк розповів про свій польський період кар'єри, передають Патріоти України. Український форвард зізнався, що жителі Польщі не дуже добре ставляться до українських громадян, які там пе...