Хіти тижня. "Патаму-шта кримнаш стал как-та. І ета фраза ана всьо-равно как-та вот пєрєтягіваєт": Як "понаєхи" відпочили в окупованому Криму (відео)

Когось надихнув "Кримнаш" і Кримський міст, а хтось "відпочив" за 13000 грн за 2 тижні. А хтось забув, як виглядає долар. Як пройшов курортний літній сезон у окупованому Криму.

"Патаму-шта кримнаш стал как-та. І ета фраза ана всьо-равно как-та вот пєрєтягиваєт"

Той момент, коли політичні війни і невиконані обіцянки, заважають містам розвиватись і вбивають віру людей – жителі Глухова на Сумщині, три роки сподівалися, що ось-ось все зміниться – місто стане соціальним раєм, будуть інвестиції, а до Глухова, багатого на історію, поїдуть не тисячі, а сотні тисяч туристів. Таке обіцяв городянам мер Мішель Терещенко, повідомляють Патріоти України.

Тут добре пам’ятають, як його пращури – цукрові магнати, розвивали місто, тому і вибрали його. Але за цей час, як кажуть місцеві активісти, в Глухові нічого не змінилося ще й отримали політичну кризу. Терещенко самоусунувся від виконання обов’язків. Каже: працювати в місті просто неможливо.

Родина приїхала з Башкортостану. Шукають варіанти як у Криму зекономити. Сімейний бюджет 13 тис.грн. на 10 днів відпочинку.

В 150 км від Судака – легендарний Кримський міст. Багато росіян приїхали в Судак лише заради мосту.

Рибалку на судацькій набережній тут називають просто – Палич. Заробляє на життя тим, що здає житло. Розповідає – кількість туристів цього літа майже зрівнялася з українськими часами.

Туристів із материкової України в Судаку мало. Ось чоловіки приїхали з Луганська. На відпочинок не нарікають, кажуть, лише заробити на нього у псевдореспубліці складно.

Місцеві підприємці розповідають, що цього року у Судаку добряче заробили лише, ті, хто здає житло.

За даними російських туристичних сайтів, Судак у 2018 року став одним із найпопулярніших курортів Криму.


Кричали "пішла геть" і погрожували виселити: Туристка з Росії поскаржилося на "русофобію" в Туреччині

вівторок, 5 липень 2022, 8:50

Жінка з країни-агресора, Росії, приїхала з сім'єю відпочивати на турецький курорт Кемер, стверджує, що терпіла нестерпну "русофобію" від персоналу в місцевому готелі Fame Residence Goynuk. Такий обурений відгук вона залишила на платформі "Яндекс. Дзен"...

Загинули дві туристки: Експерти розповіли про причини нападу акул на людей у Єгипті

вівторок, 5 липень 2022, 8:44

Напад акул на туристів поблизу єгипетського курорту Хургада може бути пов'язаний із практикою підгодовування риби з катерів їжею, яка неприродна для акул. Такого висновку дійшов генеральний секретар Арабської асоціації із захисту дикої природи (AFWP) Г...