Хіти тижня. Перша "ластівка": Генерал СБУ закликав українців молитися і готуватися до повторення керченської трагедії

В Україні існують передумови до того, що на підконтрольній території станеться трагедія, подібна до стрілянини в коледжі в окупованій Керчі.

В країнах, які пережили бойові дії, живе багато людей, які відчувають психологічні проблеми через посттравматичний синдром. На цьому наголосив екс-заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягун, зазначають Патріоти України.

"Я сподіваюсь і буду молитись, щоб цього не сталося в Україні. Разом з тим треба розуміти, що українське суспільство зараз змінилося. Значна кількість людей має досвід бойових дій, не всі з них ангели у плоті. Є люди, які мають посттравматичний синдром, про який у світі стало відомо після Другої світової війни і після війн у Кореї та В'єтнамі. Люди вивчали цей синдром, в першу чергу, у Сполучених Штатах, і мають досвід його лікування. Ізраїльські лікарі мають так само значний досвід. Це все в комплексі дає, на жаль, не дуже втішні прогнози, але разом з тим, сподіваюсь, що ті превентивні заходи, які зараз втілюються, зможуть не допустити цього факту", - зазначив Ягун.

Джерело: Апостроф

Без водійських прав і не тільки: Що не зможуть робити чоловіки без військового квитка

четвер, 13 червень 2024, 16:30

Держава вимагає від військовозобов'язаних чоловіків оновлення даних не тільки для того, щоб військкомати мали свіжу інформацію про них, передають Патріоти України. Справа в тому, що в подальшому чоловіки не зможуть отримати більшість держпослуг без вій...

Українців лякають жорсткими графіками відключень: "Укренерго" пояснило, чи правда це

четвер, 13 червень 2024, 15:58

Шахраї у соцмережах використовують логотип "Укренерго" для поширення фейкових повідомлень про жорсткі відключення електроенергії з метою збільшення аудиторії своїх телеграм-каналів. Достовірну інформацію про обмеження споживання електроенергії можна зн...