Хіти тижня. Перший хлопець на селі: "Юрчик" з комедійного серіалу "Однажды под Полтавой" поділився весільними фотками

Юрій та його дружина Олена запросили тоді лише 20 гостей, проте тривало весілля три дні.

Український актор Юрій Ткач пригадав, яким було його власне весілля, - йдеться у "Світському житті", передають Патріоти України.

Шоумен поділився архівними фото зі свого свята і зізнався, що воно було невеличким. Юрій та його дружина Олена запросили тоді лише 20 гостей, проте тривало весілля три дні. "У нас було дуже велике весілля, 20 гостей було. Але весілля було на три дні. Ми зібралися за містом. Були найрідніші, святкували по повній програмі три дні", - сказав Ткач.

А от його дружина пригадала неприємний інцидент. Коли Юрій їй освідчувався, то він подарував коханій каблучку з діамантом, яку через два роки Олена загубила. "Я всі гроші витратив на діамант. Камінь випав на килим і там ми його шукали дуже довго", - пригадав Ткач.

Опублікував: Олег Устименко

"Укренерго" повідомляє про влучання ракет в енергетичні об’єкти - пошкоджено магістральні мережі та мережі обленерго

четвер, 21 вересень 2023, 11:22

Сьогодні вранці, 21 вересня, через масовану ракетну атаку ворога зазнали пошкоджень об’єкти в західному та центральному регіонах, передають Патріоти України. Як повідомляє прес-служба НЕК "Укренерго", було частково знеструмлено споживачів в Рівненській...

Росіяни валялися п'яні під готелем і лаялись: Забужко під час поїздки до Латвії побачила росіян у "природних умовах"

четвер, 21 вересень 2023, 10:58

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла, як зіткнулася з пʼяними росіянами в Латвії. Українка вирушила до Риги, щоб презентувати свою перекладену книгу "Найдовша подорож". У готелі вона стала свідком неадекватної поведінки громадян РФ під вікна...