Хіти тижня. П'яна українська співачка зганьбилася на ефірі у пропагандистів (відео)

Неадекватна поведінка Брежнєвої кинулося в очі буквально з перших хвилин її появи в студії в програмі "Вечірній Ургант".

Співачка, яка прийшла разом з чоловіком Костянтином Меладзе, то розмовляла сама з собою, то невпопад відповідала на питання ведучого. Він, як і Меладзе, не раз відчув себе ніяково через дивну поведінку Брежнєвої, передають Патріоти України.

Деякі користувачі мережі заявили, що Брежнєва з'явилася на ефір п'яна. А оскільки артистка ніколи не блищала розумовими здібностями, алкоголь і без того, за припущеннями учасників обговорень, посилив стан співачки. Вона дивно підсміювалася, постійно перебивала ведучого і весь час намагалася привернути увагу на свою сторону.

"Спрашивают Меладзе, а Вера вставляет везде свои 5 копеек, перебивает, отвечает за него, даже Ургант пытался ей намекнуть, но неа, бесполезно", "Мне показалось, что она немножко пьяненькая", "Я ее себе по другому представлял. Какая-то она никакая! Да и свои копейки вставляет везде, а на выходе выглядит очень тупо", "Что-то Брежнева в неадеквате, не?", "Как будто под кайфом", "Брежнева пьяна, однозначно", - пишуть в коментарях під відео.

Крім того, користувачі мережі були явно розчаровані манерами співачки. "Я ее никогда не считала красивой...сейчас убедилась, что внешне, что внутренне...одно дно...она даже вести себя не может...манеры на нуле...", - написав один із коментаторів.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...