Хіти тижня. П'яна за кермом? Відома проросійська журналістка влипла посеред Києва у гучний скандал (відео)

Заступник головного редактора сайту "Страна" Світлана Крюкова стала фігурантом скандалу, пов'язаного з водінням у нетверезому стані. Як зазначив у Facebook блогер Мирослав Олешко, у понеділок, 29 жовтня відбулося засідання суду у даній справі, повідомляють Патріоти України.

Крюкова пізно увечері 6 вересня була зупинена патрульною поліцією у центрі Києва. Правоохоронці відчули запах алкоголю і попросили пройти алкотест, однак журналістка відмовилася.

Як пише блогер, пізніше жінка заявила, що поліція в неї вимагала хабар. "І ось до сп'яніння додається ще й нахабна брехня. Світлана помилки не визнає, зовсім ні, вона намагається себе виправдати. Крім того, вирішила затягувати процес і вимагати перенесення суду", - додав він.

Олешко також опублікував у Facebook відео з нагрудних камер правоохоронців, на якому затримана визнала, що випила трохи вина і цікавилася щодо норми вжитого алкоголю. Крім того, за його словами, Крюкова приїхала до суду на автомобілі, незважаючи на те, що у неї відібрали права.

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...