Хіти тижня. Під "удар" потраплять великі міста: У Криму паніка через нову загрозу

У 2019 році в окупованому Криму очікують посуху і дефіцит води для великих міст півострова. Про це на засіданні Ради Федерації РФ заявив представник окупаційної влади Криму В'ячеслав Горєлов, повідомляють Патріоти України.

Він навів дані по стану водозабезпеченості населення Криму. "Семирічний цикл щодо середньоводного періоду з сприятливою кількістю опадів закінчується. Наступаючий 2019 рік може стати початком регулярного маловодного періоду, при якому багато кримських водосховищ природного стоку можуть і не наповнитися", - сказав Горєлов.

Також він попередив про те, що найбільш уразливими в цій ситуації стануть великі міста, Сімферополь і Севастополь.

"За прогнозом експерта в 2019 році рівень дефіциту води буде приблизно таким же, що і в 1994 році, найпосушливішому за останні тридцять років. Нульовий обсяг водних ресурсів в Аянському, Партизанському і Сімферопольському водосховищах за прогнозом може тривати з серпня 2019 до березня 2020 року . Навіть у 2014 році, коли в місті Севастополі був введений режим надзвичайної ситуації, пов'язаної з водопостачанням, приплив води в водосховища був вище, ніж прогнозований приплив на 2019 рік. При цьому чисельність населення в нашому місті за ці п'ять років істотно виросла", - зазначив Горєлов.

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...