Хіти тижня. Під "удар" потраплять великі міста: У Криму паніка через нову загрозу

У 2019 році в окупованому Криму очікують посуху і дефіцит води для великих міст півострова. Про це на засіданні Ради Федерації РФ заявив представник окупаційної влади Криму В'ячеслав Горєлов, повідомляють Патріоти України.

Він навів дані по стану водозабезпеченості населення Криму. "Семирічний цикл щодо середньоводного періоду з сприятливою кількістю опадів закінчується. Наступаючий 2019 рік може стати початком регулярного маловодного періоду, при якому багато кримських водосховищ природного стоку можуть і не наповнитися", - сказав Горєлов.

Також він попередив про те, що найбільш уразливими в цій ситуації стануть великі міста, Сімферополь і Севастополь.

"За прогнозом експерта в 2019 році рівень дефіциту води буде приблизно таким же, що і в 1994 році, найпосушливішому за останні тридцять років. Нульовий обсяг водних ресурсів в Аянському, Партизанському і Сімферопольському водосховищах за прогнозом може тривати з серпня 2019 до березня 2020 року . Навіть у 2014 році, коли в місті Севастополі був введений режим надзвичайної ситуації, пов'язаної з водопостачанням, приплив води в водосховища був вище, ніж прогнозований приплив на 2019 рік. При цьому чисельність населення в нашому місті за ці п'ять років істотно виросла", - зазначив Горєлов.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...