Хіти тижня. Після розправи напівголу жертву поставили на коліна у ванній: Миколаївців шокувало дике вбивство жінки

Труп своєї дочки в її квартирі виявила мати 31-річної загиблої.

Вбивство сталося вчора, 25 липня, в багатоповерхівці по проспекту Центральному, 187. Убита перебувала у ванній кімнаті. Картина, яку побачили правоохоронці та мати жертви, шокувала, передають Патріоти України.

Труп був поставлений на коліна, голова загиблої опущена в ванну, наполовину наповнену водою, що перетворилася в криваву рідину. Верхня частина одягу загиблої була задерта по шию, в квартирі панував бардак.

Тут 31-річна жінка жила разом з маленьким сином, оселилася приблизно рік тому. Мешканці зізналися, що життя з такою сусідкою було нестерпним. Жінка часто влаштовувала бурхливі пиятики, бійки, приводила нових чоловіків.

В день трагедії мати загиблої вирішила провідати дочку, побачила у неї чергового співмешканця. Бабуся, не бажаючи, щоб онук бачив розбірки мами і її товариша по чарці, відвезла дитину. Після цього жінка вже не відповідала на її дзвінки, а коли мати в цей же день знову відвідала донька, та вже була мертва.

Вбивцею виявився військовий, 22-річний молодий чоловік загиблої. За попередніми даними, на вбивство він пішов через ревнощі. Спочатку в стані алкогольного сп'яніння задушив свою пасію, потім завдав кілька ударів ножем. Знаряддя вбивства злочинець вимив, потім взяв деякі речі загиблої, продав їх і навіть встиг з'їздити до себе додому на малу батьківщину.

Злочинець затриманий, його фото в Facebook показала поліція Миколаївській області.

Опублікував: Олег Устименко

З архіву ПУ. Їх дуже любили радянські люди: Актори, яких підозрюють у роботі на КДБ

субота, 24 серпень 2019, 20:00

Служба розвідки СРСР нерідко вербувала в свої ряди артистів, які могли отримати для себе вигоду або пошкодувати про таку співпрацю. Мало хто здогадувався, що ці три радянських знаменитості були завербовані КДБ і навіть були удостоєні особливого запроше...

Хіти тижня. Як після Голодомору Донбас росіянами заселяли (розсекречені архіви)

субота, 24 серпень 2019, 19:30

Після набуття чинності законів про декомунізацію архівні документи, в тому числі секретні архіви КДБ, пов’язані з політичними репресіями, Голодомором, стануть загальнодоступними. Усі вони будуть зібрані у галузевому архіві, який почали створювати. Прот...