Хіти тижня. Після жорстокого побиття: Під Одесою повісилася вагітна школярка

26 серпня в Одеській області повісилася 15-річна дівчина.

Про це у Facebook повідомив радник голови Одеської ОДА з питань захисту дітей Артем Поланський, передають Патріоти України.

"У 2007 році опіку над Габріелою призначили бабусі, але щось пішло не так. Кілька разів вона була в притулку, потім потрапила до нашого дитячого будинку, внаслідок юридичної помилки - адже опіку з бабусі не було знято. Минулого року її знову повернули бабусі", - повідомив Поланський.

За його даними, півтора місяці тому дівчину і бабусю побив 29-річний співмешканець неповнолітньої. Після цього дівчину, яка на той момент була вагітною, знову привезли до притулку, звідки її було доставлено до лікарні, а потім її повернули додому.

"Вчора Габріела повісилася", - повідомив радник. Він зазначив, що в загибелі неповнолітньої багато хто винні, зокрема й чиновники.

Серед проблем він називає брак кадрів і фінансів для якісної роботи соціальних служб, Служби у справах дітей, відсутність кризового центру для важких підлітків і психологів. Також він констатує невтручання правоохоронних органів і відсутність покарання для вищеназваного 29-річного чоловіка. За попередніми даними, НП сталася в Білгород-Дністровському районі. У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області те, що сталося, поки що не коментують.

Джерело: Апостроф

Чоловік "організував" власну смерть, щоб вразити... родичів та друзів

понеділок, 30 січень 2023, 0:40

60-річний Бальтазар Лемос із бразильського міста Курітіби тривалий час займається організацією всіляких приватних урочистостей, включно із похоронами. У січні цього року він вирішив провести одну жалобну церемонію і для себе, щоб дізнатися, скільки люд...

Робота нецікава, але результат вразив: Поліція затримала москвичку в аеропорту і два дні відстежувала її походи в туалет

понеділок, 30 січень 2023, 0:27

У міжнародному аеропорту Внуково у столиці Росії у працівників митниці викликала підозру 23-річна пасажирка, яка прилетіла зі Стамбула, інформують Патріоти України. Як повідомляє Telegram-канал Baza, просвічування рентгеном показувало, що в нутрощах ді...