Хіти тижня. Після жорстокого побиття: Під Одесою повісилася вагітна школярка

26 серпня в Одеській області повісилася 15-річна дівчина.

Про це у Facebook повідомив радник голови Одеської ОДА з питань захисту дітей Артем Поланський, передають Патріоти України.

"У 2007 році опіку над Габріелою призначили бабусі, але щось пішло не так. Кілька разів вона була в притулку, потім потрапила до нашого дитячого будинку, внаслідок юридичної помилки - адже опіку з бабусі не було знято. Минулого року її знову повернули бабусі", - повідомив Поланський.

За його даними, півтора місяці тому дівчину і бабусю побив 29-річний співмешканець неповнолітньої. Після цього дівчину, яка на той момент була вагітною, знову привезли до притулку, звідки її було доставлено до лікарні, а потім її повернули додому.

"Вчора Габріела повісилася", - повідомив радник. Він зазначив, що в загибелі неповнолітньої багато хто винні, зокрема й чиновники.

Серед проблем він називає брак кадрів і фінансів для якісної роботи соціальних служб, Служби у справах дітей, відсутність кризового центру для важких підлітків і психологів. Також він констатує невтручання правоохоронних органів і відсутність покарання для вищеназваного 29-річного чоловіка. За попередніми даними, НП сталася в Білгород-Дністровському районі. У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області те, що сталося, поки що не коментують.

Джерело: Апостроф

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...