Хіти тижня. Піти красиво: Молодого мільйонера поховали в золотій труні, в коштовностях на 100 тис. доларів (фото)

Шерон за життя любив демонструвати своє багатство, тому родичі вирішили, що він не хотів би зраджувати своїм принципам і після смерті.

Фото: metro.co.uk

В острівній державі Тринідад і Тобаго в південній частині Карибського моря відбулися похорони 33-річного мультимільйонера, який торгував нерухомістю та автомобілями, що вражали розкішшю, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Тело Шерона Сукхедо, который был застрелен приехавшими на автомобиле преступниками возле дома родителей своей жены, было помещено в украшенный золотом гроб стоимостью 50 тысяч долларов. Покойник был увешан ювелирными золотыми украшениями общей стоимостью 100 тысяч долларов.

Так, в гроб также положили пару его любимых ботинок Timberland, а также облили тело шампанским Moet. С поминальной службы в крематорий гроб доставили на автомобиле Bentley стоимостью 150 тысяч долларов. По некоторым данным драгоценности перед кремацией с покойника сняли.

Полиция тем временем расследует обстоятельства смерти миллионера. Два года назад на него уже совершала покушение одна из местных банд, но тогда ему удалось выжить".

Один трактор - дві САУ: У мережі показали, як на сході країни йде посівна

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:30

На сході України цьогоріч - незвична посівна кампанія. Трактори змушені працювати під прикриттям самохідних артилерійських установок через загрозу обстрілів з боку російських окупантів, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegr...

У церкві Луцька хлопчик молився, щоб від хвороби Путіна ніхто не міг придумати ліків (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 6:22

Мережу зворушило відео з хлопчиком із Луцька, який молиться про те, щоб плани глави РФ Володимира Путіна не справдилися. Дитина років одинадцяти просила у Господа, аби від захворювання, яким,як пишуть експерти, страждає російський диктатор, не вигадали...