Хіти тижня. Піти красиво: Молодого мільйонера поховали в золотій труні, в коштовностях на 100 тис. доларів (фото)

Шерон за життя любив демонструвати своє багатство, тому родичі вирішили, що він не хотів би зраджувати своїм принципам і після смерті.

Фото: metro.co.uk

В острівній державі Тринідад і Тобаго в південній частині Карибського моря відбулися похорони 33-річного мультимільйонера, який торгував нерухомістю та автомобілями, що вражали розкішшю, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Тело Шерона Сукхедо, который был застрелен приехавшими на автомобиле преступниками возле дома родителей своей жены, было помещено в украшенный золотом гроб стоимостью 50 тысяч долларов. Покойник был увешан ювелирными золотыми украшениями общей стоимостью 100 тысяч долларов.

Так, в гроб также положили пару его любимых ботинок Timberland, а также облили тело шампанским Moet. С поминальной службы в крематорий гроб доставили на автомобиле Bentley стоимостью 150 тысяч долларов. По некоторым данным драгоценности перед кремацией с покойника сняли.

Полиция тем временем расследует обстоятельства смерти миллионера. Два года назад на него уже совершала покушение одна из местных банд, но тогда ему удалось выжить".

Кажуть, що стався приступ: У колонії померла 20-річна дівчина, яку засудили на 15 років за вбивство інструктора тиру в Полтаві

вівторок, 30 листопад 2021, 16:24

Вчора, 29 листопада, в СІЗО померла 20-річна Вероніка Моторіна, яку засудили до 15 років позбавлення волі за вбивство 64-річного інструктора тиру в Полтаві. Про це повідомляє "Суспільне", зазначають Патріоти України. Бригада екстреної медичної допомоги...

Життя безцінне! Українські лікарі врятували 33-річного хлопця з раком крові, провівши справжню спецоперацію (відео)

вівторок, 30 листопад 2021, 14:44

Українські медики провели цілу спецоперацію, щоб врятувати життя 33-річного хворого на рак крові. Чоловікові пересадять донорський кістковий мозок, і для цього провели тотальне опромінення тіла. При цьому таку процедуру вперше зробили в Україні. Про це...