
У селі Підлісне на Тернопільщині контрольна робота учня третього класу закінчилася судом між педагогами і матір'ю хлопчика. Як з'ясувалося, вчителів дуже розлютило те, що хлопчик написав у зошиті для контрольних робіт. У своєму творі школяр вказав, що вчителі нічого не вчать, тільки каву п'ють. Про це йдеться в сюжеті програми "Сьогодні" на ТРК "Україна", передають Патріоти України.
Вчителі нібито розсердилися і викликали поліцію. За словами матері, хлопчика закрили у класі із трьома полісменами і вчителькою. Педагог при поліцейських кілька разів ударив школяра по потилиці і погрожував відправити його в інтернат.
У підсумку, справа дійшла до суду. Районний суд міста Монастириська побачив елементи наклепу в матеріалах справи. Позов педагогів не задовільнили.
Причому, зошит зі скандальним записом зник зі школи. Мати школяра подала зустрічний позов про побиття дитини і перевищення повноважень поліцейськими.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...