Хіти тижня. "Почему дали 10 лет? Чтобы все успокоились": Дронов дав перший коментар за вироком суду по ДТП у Харкові

Фігурант смертельного ДТП в Харкові на вулиці Сумській Геннадій Дронов заявив, що не вважає винесений йому вирок справедливим, повідомляють Патріоти України.

26 лютого Київський районний суд Харкова засудив його і іншу фігурантку справи, Олену Зайцеву, до 10 років позбавлення волі.

Дронов назвав рішення суду "несподіваним" і підкреслив, що буде оскаржувати його.

"Чому дали 10 років? Щоб всі заспокоїлися. Щоб суспільство заспокоїлося. Для мене це дуже несподівана цифра. Поспілкуватися з адвокатом, прийду в себе і, можливо, зможу сказати більше", - сказав він журналістам після засідання суду.

За сотні доларів: В реанімаціях Одеси продають місця хворим пацієнтам (скріншот)

неділя, 24 жовтень 2021, 14:58

Ситуація в реанімаціях Одеси, де приймають хворих на коронавірус, вже тривалий час критична. Для хворих не вистачає кисню, а для пацієнтів з не COVID-19 – місць. Місцеві медіа повідомляють, що важким хворим на інфекцію пропонують заплатити значну суму ...

Державний "Ощадбанк" зняв рекламне відео із піснею... Кіпєлова, який любить Путіна і гастролює Кримом

неділя, 24 жовтень 2021, 14:45

У тіктоці "Ощадбанку" опублікували відео на пісню "Я свободен" російського гурту "Арія". Артисти гастролювали окупованим Кримом, а екссоліст Валерій Кіпєлов підтримав окупацію Криму, повідомляють Патріоти України. . У тікток-профілі "Ощадбанку" цього ...