Хіти тижня. "Почему дали 10 лет? Чтобы все успокоились": Дронов дав перший коментар за вироком суду по ДТП у Харкові

Фігурант смертельного ДТП в Харкові на вулиці Сумській Геннадій Дронов заявив, що не вважає винесений йому вирок справедливим, повідомляють Патріоти України.

26 лютого Київський районний суд Харкова засудив його і іншу фігурантку справи, Олену Зайцеву, до 10 років позбавлення волі.

Дронов назвав рішення суду "несподіваним" і підкреслив, що буде оскаржувати його.

"Чому дали 10 років? Щоб всі заспокоїлися. Щоб суспільство заспокоїлося. Для мене це дуже несподівана цифра. Поспілкуватися з адвокатом, прийду в себе і, можливо, зможу сказати більше", - сказав він журналістам після засідання суду.

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...

Британські науковці виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 9:05

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковані у журналі Alzheimer's & Dementia. В експеримен...