У мережі волонтер російсько-окупаційних військ розповів, що бійці ЗСУ обстріляли їх автомобіль, також є загиблі. Про це пише офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" на свій сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Отже волонтер російсько-окупаційних військ передає про нових контрактників в бригаді, ввечері оБассурін повідомить що втрат немає. А ми вже знаємо, що є і не один", - написав Штефан і прикріпив скріншот волонтера РФ Олексія Смирнова.


На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...
Міністерство оборони України готується розпочати вже у липні другий етап масштабної реформи, який стосуватиметься роботи територіальних центрів комплектування та системи мобілізації. Про це повідомляє NV із посиланням на власні джерела, передають Патрі...