Хіти тижня. Популярні препарати викликають рак! - Медики вказали на небезпеку

Медики категорично рекомендують не приймати деякі популярні препарати, адже вони провокують невиліковні хвороби. Це стосується жінок, які захищаються від небажаної вагітності за допомогою гормональних таблеток.

Останні дослідження довели, що використання гормональних контрацептивів пов'язано з 20% збільшенням ризику раку молочної залози. Ризик збільшується з більш тривалим використанням препаратів, передають Патріоти України з посиланням на закордонні ЗМІ.

«На жаль, жоден тип гормональних контрацептивів не позбавлений ризику», - сказала провідний автор дослідження Ліна Морч з Копенгагенської університетської лікарні.
Відзначимо, раніше в.о. міністра охорони Уляна Супрун вже звертала увагу на те, що гормональні контрацептиви слід особливо ретельно і акуратно приймати жінкам, які курять. «Якщо жінка курить, то вживання гормональної контрацепції обмежена або зовсім заборонена. Це пов'язано з високим ризиком спонтанних тромбів», - сказала вона.
Додамо, тайванські дослідники довели, що популярні знеболюючі препарати можуть призвести до інсульту або серцевого нападу. Результати наукової роботи були опубліковані в British Journal of Clinical Pharmacology.
Вчені вивчили п'ять поширених препаратів - ібупрофен, диклофенак, целекоксиб, мефенамінова кислота і напроксен.

У своєму дослідженні вчені спиралися на дані 56000 дорослих людей з підвищеним тиском. З'ясувалося, що у одного з 330 осіб, які вживали ібупрофен, траплявся серцевий напад або інсульт за чотири тижні. У свою чергу, целекоксиб виявився ще небезпечнішим і привів до такого ж результату одного з 105 осіб. Серцевий напад або інсульт стався у однієї людини з 245 і у однієї з 214, які вживали диклофенак і напроксен відповідно. Найбільш «безпечною» виявилася мефенамінова кислота - інсульт або серцевий напад стався у одного з 394 чоловік.

Більше ніяких "Повій" та "Мрій педофіла": У Харкові закрився бар, який потрапив у скандал через сексистські назви в меню

четвер, 30 травень 2024, 0:14

У Харкові закрився бар Поза зоною, який потрапив у скандал через провокаційні назви в меню. Також на нього наклали штраф у 13,5 тисячі гривень. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України. Бар...

У Вінницькій області зіткнулися автобус і вантажівка, багато людей постраждало (фото)

середа, 29 травень 2024, 23:41

У середу, 29 травня, у Вінницькій області зіткнулися пасажирський автобус і вантажівка. Відомо про 11 постраждалих. Про це повідомила поліція Вінницької області, передають Патріоти України. Аварія сталася ввечері 29 травня в селі Писарівка, що неподалі...