Хіти тижня. Популярний в українців продукт може бути небезпечним для здоров'я

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей.

Соль може викликати атопічний дерматит. Ілюстрація: соцмережі.

Німецькі вчені виявили, що відкладення звичайної кухонної солі в організмі може привести до розвитку алергічних реакцій. Дослідники з технічного університету Мюнхена проаналізували зразки шкіри пацієнтів з атопічним дерматитом, передають Патріоти України із посиланням на MedicalXpress.

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей. Шкіра на обличчі й тілі стає дуже сухою і подразненною. Поки немає конкретної причини, через що виникає захворювання. Ймовірно, роль грає генетичний фактор, порушення функції верхнього шару шкіри. Ліків від хвороби немає, зате існують препарати, які можуть полегшити симптоми.
Аналіз показав, що рівень натрію на уражених ділянках шкіри виявився в 30 разів вище норми. Дослідники виявили, що хлорид натрію змушує Th2-клітини виробляти підвищену кількість білків інтерлейкіну-4 і інтерлейкіну-13. Це може призводити до запальних реакцій шкіри, зокрема, алергічного дерматиту.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

У Маріуполі окупанти знищили пам’ятник жертвам Голодомору - нині у місті у чергах за хлібом стоять сотні людей (відео)

неділя, 27 листопад 2022, 9:25

Російські військові злочинці довели ситуацію у знищеному Маріуполі до гуманітарної катастрофи. При цьому путінські терористи цинічно продовжують у місті пропаганду "руського міра", передають Патріоти України. Зокрема, окупанти знищили пам'ятник жертвам...