
За даними розвідки на Донбасі, двох російських найманців було вбито та одного поранено. Про це заявляє прес-центр ООС, повідомляють Патріоти України.
"В смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв позиції українських захисників з використанням ПТРК поблизу селища Катеринівка, внаслідок чого один військовослужбовець загинув та четверо було поранено", - йдеться у повідомленні.
Поранених евакуйовано до медичного закладу та надано необхідну медичну допомогу. Наразі загрози їхньому життю немає.
"В смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" російські найманці двічі обстріляли з гранатометів та великокаліберної зброї позиції українських військових в районі населеного пункту Широкине", - зазначають у штабі.
Як додають у прес-центрі ООС, у всіх випадках відкриття вогню окупантами, підрозділи українських захисників подавляли вогневі точки противника, застосовуючи чергові вогневі засоби.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...