Хіти тижня. Про що говорили російські коментатори під час боксу Усик-Гассієв

Олександр Усик впевнено перемагає на рингу в столиці російського «рейху» і стає першим володарем Кубка Мохамеда Алі, але на решті площі Землі впевнено перемагає Путін.

"Нормальний «фюрер» нормальної, рукопожатної усіма країни, куди українець приїжджає помірятися силою в спорті, а потім по-братськи обійнятися з росіянином, адже спорт поза політикою, так Путін все говорить. В душі ми відчуваємо цю невідповідність, але в ній собі ж не визнаємо: прирівнюємо бій в боксі до бою з російськими окупантами, хвалимо героя, радіємо перемозі. Хоча на ділі, крім слова «бій», нічого спільного між ними немає", - пише у своєму блозі журналіст Айдер Муждабаев, передають Патріоти України.

"Два прапора - агресора і жертви - тут поруч, пліч-о-пліч. Спів двох абсолютно несумісних, коли країни воюють, гімнів - одними ротами. І для всіх, крім нас, в тому числі для частини жителів України, це виглядає по-іншому: в принципі, все нормально, хтось тимчасово посварив народи-брати, якісь дивні люди в якихось в окопах для чогось тримають якийсь фронт. А в тилу, у нас - захоплення, радість. І адже бій хороший, боксер хороший, і люди-то всі хороші, і все це круто, патріотично.

Радіючі під час поєдинку локально глобально не розуміють нічого або женуть від себе «непотрібні» думки. Може бути, вони не читали історичних книг, або, теоретично, читали історичні книги не до кінця. Але практикою це можна виправити: хто зараз не розуміє - потім зрозуміє. Життя їм пояснить або смерть. Це як кому пощастить в Третю світову."

Опублікував: Олег Устименко

Підрив Каховської ГЕС: Окупанти кинули людей на лівому березі напризволяще, в Олешках ситуація критична

середа, 7 червень 2023, 10:50

Станом на 09:40 середи, 7 червня, люди на контрольованому росіянами лівому березі Дніпра все ще заблоковані на горищах та верхніх поверхах своїх будинків. Хтось намагається самотужки евакуюватися, хтось перечікує. Про це повідомляє блогер "Николаевский...

Хімікати і збудники інфекційних хвороб у криницях: У МОЗ попередили українців про небезпеку через підрив ГЕС

середа, 7 червень 2023, 9:59

На дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Через підрив дамби окупантами вони можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на підтопленій території. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я, пере...