
Скандальна російська пропагандистка Ольга Скабєєва бурхливо відреагувала на виступ президента Європейської Ради Дональда Туска у Верховній Раді українською мовою, повідомляють Патріоти України.
Найбільше її зачепило те, що свій виступ він завершив привітанням "Слава Україні!". Через це Скабєєва обізвала європейського політика посіпакою гітлерівців у ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".
"Тобто Туск не просто не вийшов із залу — він промовчав і з вдячністю прийняв знамените банедрівське гасло, з яким ОУН УПА вирізали 130 тисяч мирних поляків! Пам'ятник у місті Щецин відкрили минулого тижня. Там чорним по білому — "Жертвам українських націоналістів" . Але польський політик Туск про це не згадав і разом із "цинічним бандерою", так називає себе Порошенко, прославляв посіпак Гітлера!"— традиційно вибухнула брехливими звинуваченнями Скабєєва.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...