Хіти тижня. Просто "денег нет"? - Українців "ощасливили" новиною про пенсії

Голова Національної комісії з питань цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв заявив про те, що в Україні через дефіцит коштів у ПФ пенсії в солідарній системі будуть скорочуватися, в середньому на 10% протягом найближчих двох-трьох років.

На думку експерта, громадянам не варто рекомендувати розраховувати на солідарну пенсію і масово переходити на накопичувальну систему, передають Патріоти України.

«Солідарна система, яка діє зараз, приречена на те, що її обсяг буде скорочуватися. Це факт. На сьогодні у нас мінімальна пенсія 1435 грн при мінімальній зарплаті в 3700 грн, тобто мінімальна пенсія становить близько 30% від мінімальної зарплати. При тому, що мінімальна зарплата буде рости, в умовах солідарної системи розмір мінімальної пенсії буде зменшуватися. Якщо зараз це 30%, то в майбутньому буде - 20%. Тому якщо людина розраховує на солідарну систему, то вона буде ще біднішою, ніж зараз», - повідомив глава Нацкомісії.
Нагадаємо, що Нацкомісія з держрегулювання в сфери фінпослуг підготувала проект закону про зміни до Закону України про фінпослуги, який необхідний для реалізації пенсійної реформи і запуску накопичувальної системи пенсій.
Джерело: УНН

Чи можуть видати повістку, якщо не оновив дані: Адвокаткв дала пояснення

середа, 24 липень 2024, 17:30

Військовозобов’язані чоловіки в Україні, які не оновили персональні дані, отримають за пропискою повістку на оновлення даних та ще додатково штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповіла адвокатка Марина Бекало, передають ...

Не зупинився: В Одесі водій "покатав" на капоті співробітника ТЦК - травмований військовий дав покази

середа, 24 липень 2024, 17:25

Вранці 24 липня 2024 року в Хаджибейському районі Одеси стався інцидент: чоловік кілька сотень метрів провіз співробітника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки на капоті, передають Патріоти України. В ТЦК та СП стверджують, що...