Хіти тижня. Просто "денег нет"? - Українців "ощасливили" новиною про пенсії

Голова Національної комісії з питань цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв заявив про те, що в Україні через дефіцит коштів у ПФ пенсії в солідарній системі будуть скорочуватися, в середньому на 10% протягом найближчих двох-трьох років.

На думку експерта, громадянам не варто рекомендувати розраховувати на солідарну пенсію і масово переходити на накопичувальну систему, передають Патріоти України.

«Солідарна система, яка діє зараз, приречена на те, що її обсяг буде скорочуватися. Це факт. На сьогодні у нас мінімальна пенсія 1435 грн при мінімальній зарплаті в 3700 грн, тобто мінімальна пенсія становить близько 30% від мінімальної зарплати. При тому, що мінімальна зарплата буде рости, в умовах солідарної системи розмір мінімальної пенсії буде зменшуватися. Якщо зараз це 30%, то в майбутньому буде - 20%. Тому якщо людина розраховує на солідарну систему, то вона буде ще біднішою, ніж зараз», - повідомив глава Нацкомісії.
Нагадаємо, що Нацкомісія з держрегулювання в сфери фінпослуг підготувала проект закону про зміни до Закону України про фінпослуги, який необхідний для реалізації пенсійної реформи і запуску накопичувальної системи пенсій.
Джерело: УНН

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...

"Ні огорожі, ні міни, ні поліція не можуть зупинити": На пляжі в Одесі зняли на відео молоду "смертницю"

понеділок, 4 липень 2022, 22:27

В Одесі дівчина пролізла під огорожею на пляжі та пішла купатися в море, не звертаючи уваги на мінну небезпеку. Відео інциденту опубліковано у соцмережах, передають Патріоти України. . Ймовірно, ризикувати життям порушницю змусила “африканська” спека,...