Хіти тижня. "Просто є люди, які ненавидять свою країну": Відомий письменник висловився про "донбаський менталітет"

Коментуючи висловлювання українського письменника Василя Шкляра, що Донбас - це "українська гангрена", Жадан підкреслив, що не згоден з таким визначенням.

Сергій Жадан

Відповідаючи на питання читача про те, як саме необхідно реінтегрувати Донбас до складу України, письменник і рок-музикант Сергій Жадан висловив думку, що на Сході країни "достатньо людей, які люблять її і намагаються щось для неї зробити", передають Патріоти України.

"Мені здається, треба триматися за людей, яким не треба нічого реінтегрувати. На Донбасі їх насправді досить. Вони люблять свою країну і намагаються щось для неї зробити. От їм і треба допомагати. Як українізувати людину, яка ненавидить Україну - я не знаю. І чи потрібно це взагалі - теж не впевнений. Це, швидше, питання до правоохоронців. Або психологів", - сказав письменник.

Коментуючи висловлювання українського письменника Василя Шкляра, що Донбас - це "українська гангрена", Жадан підкреслив, що не згоден з таким визначенням. "Я не можу назвати свою батьківщину гангреною. Батьківщину Василя Шкляра, між іншим, теж", - сказав він.

Шкляр народився в селі Ганжалівка Черкаської області.

За словами Жадана, який сам народився в місті Старобільську Луганської області, жодного "донбаського менталітету" не існує. "На моє глибоке переконання жодного донбаського менталітету не існує. Просто є люди, які люблять свою країну, і люди, які її ненавидять. При цьому вони можуть жити на одній вулиці", - пояснив він.

Джерело: Главред

Хіти тижня. Зовсім не красунчик: Вчені показали, як виглядав перший чоловік на Землі (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 1:00

Вчені з США, Великобританії і Німеччини реконструювали обличчя одного з найдавніших предків людини - афгарського австралопітека, саме його називають першою людиною на Землі. Про це повідомляє Wall Street Journal, передають Патріоти України. За даними в...

Хіти тижня. Ви будете здивовані: Медики розповіли, без яких органів людина може повноцінно жити

вівторок, 19 листопад 2019, 0:35

Виявляється в організмі людини є "зайві" органи, які можна видалити і це майже не вплине на якість життя. Так, журналісти видання Gizmodo опитали анатомів про те, без яких органів людина могла б обійтися, передають Патріоти України. Ось які результати ...