Хіти тижня. "Просто є люди, які ненавидять свою країну": Відомий письменник висловився про "донбаський менталітет"

Коментуючи висловлювання українського письменника Василя Шкляра, що Донбас - це "українська гангрена", Жадан підкреслив, що не згоден з таким визначенням.

Сергій Жадан

Відповідаючи на питання читача про те, як саме необхідно реінтегрувати Донбас до складу України, письменник і рок-музикант Сергій Жадан висловив думку, що на Сході країни "достатньо людей, які люблять її і намагаються щось для неї зробити", передають Патріоти України.

"Мені здається, треба триматися за людей, яким не треба нічого реінтегрувати. На Донбасі їх насправді досить. Вони люблять свою країну і намагаються щось для неї зробити. От їм і треба допомагати. Як українізувати людину, яка ненавидить Україну - я не знаю. І чи потрібно це взагалі - теж не впевнений. Це, швидше, питання до правоохоронців. Або психологів", - сказав письменник.

Коментуючи висловлювання українського письменника Василя Шкляра, що Донбас - це "українська гангрена", Жадан підкреслив, що не згоден з таким визначенням. "Я не можу назвати свою батьківщину гангреною. Батьківщину Василя Шкляра, між іншим, теж", - сказав він.

Шкляр народився в селі Ганжалівка Черкаської області.

За словами Жадана, який сам народився в місті Старобільську Луганської області, жодного "донбаського менталітету" не існує. "На моє глибоке переконання жодного донбаського менталітету не існує. Просто є люди, які люблять свою країну, і люди, які її ненавидять. При цьому вони можуть жити на одній вулиці", - пояснив він.

Джерело: Главред

Прогноз розвитку COVID 19 : Дорослі коронавірусом не хворітимуть - лікар-вірусолог (відео)

вівторок, 29 вересень 2020, 23:15

Якою буде ситуація з коронавірусом у найближчі місяці та які наслідки очікують людство розповіла лікар-вірусолог. У вихідні в Україні зафіксовано черговий антирекорд коронавірусу - про 3833 нових випадки COVID повідомлено у суботу вранці. У неділю та в...

"УВЛІУВТ на вулиці Пікаділлі": Монатік з Лаймою Вайкуле випустили спільний кліп (відео)

вівторок, 29 вересень 2020, 22:16

Популярний артист MONATIK, який переніс на наступний рік виступ в Мінську, порадував шанувальників новою роботою. Він дав нове життя хіту Лайми Вайкуле «На вулиці Пікаділлі» і випустив спільний з латвійською співачкою кліп, інформують Патріоти України....