Хіти тижня. Просто жіноча примха: Ціна питання участі Марченко в шоу "Танці із зірками"

Поки суспільство було зайняте засудженням дружини одіозного політика, дехто вирішував ще більш цікаві "проблеми".

Оксана Марченко дуже хотіла брати участь у шоу. Фото: соцмережі.

ЗМІ в Україні повідомили про те, на яких умовах дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко опинилася в ток-шоу «Танці з зірками» на Плюсах, інформують Патріоти України.

Виявляється, участь куми Володимира Путіна в пополярному шоу - це всього лише жіноча примха в пакеті, який отримає її чоловік в обмін на згоду фінансувати модернізацію Одеської кіностудії, основним з приватних співвласників якої є Олександр Ткаченко, генеральний директор Плюсів, довірена людина Ігоря Коломойського.

За словами українського блогера Катерини Золотарьової, виявляється, головним гешефтом в пакеті йде карта куди більша, а саме - виділення Віктору Медведчуку ділянки на території Одеської кіностудії для будівництва житлового кварталу. Не так давно сам Олександр Ткаченко, як головний акціонер підприємства, анонсував величезні зміни на Одеській кіностудії.

«Такі ось пиріжки. А ми тут з вами флешмоб із хештегом # МедведчукМиНеЗабули, бо фільм про Стуса рубають. А у продажних немає ніяких рефлексій. У них 20 баксів просто завжди 20 баксів», - написала блогер.

Зараз ніде не купиш: У мережі розповіли про унікальний продукт часів СРСР, який зник із магазинів

четвер, 18 липень 2024, 22:40

Деякі продукти, які були популярними в СРСР можуть спантеличити сучасну людину або іноземця, який ніколи не бував у Союзі. Через дефіцит і великий брак різних товарів у державі вигадували різні дивовижі, передають Патріоти України. Втім, не всі з них б...

Україні загрожує велика демографічна криза - до 2025 року залишиться 25 млн людей

четвер, 18 липень 2024, 22:25

За оцінками Інституту демографії, на підконтрольній Україні території проживає 31 млн людей, 4,9 млн виїхали за кордон, близько 5 млн проживають на тимчасово окупованих територіях. До 2025 року в Україні може залишитися всього 25 млн людей. Про це розп...