Хіти тижня. Просто жіноча примха: Ціна питання участі Марченко в шоу "Танці із зірками"

Поки суспільство було зайняте засудженням дружини одіозного політика, дехто вирішував ще більш цікаві "проблеми".

Оксана Марченко дуже хотіла брати участь у шоу. Фото: соцмережі.

ЗМІ в Україні повідомили про те, на яких умовах дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко опинилася в ток-шоу «Танці з зірками» на Плюсах, інформують Патріоти України.

Виявляється, участь куми Володимира Путіна в пополярному шоу - це всього лише жіноча примха в пакеті, який отримає її чоловік в обмін на згоду фінансувати модернізацію Одеської кіностудії, основним з приватних співвласників якої є Олександр Ткаченко, генеральний директор Плюсів, довірена людина Ігоря Коломойського.

За словами українського блогера Катерини Золотарьової, виявляється, головним гешефтом в пакеті йде карта куди більша, а саме - виділення Віктору Медведчуку ділянки на території Одеської кіностудії для будівництва житлового кварталу. Не так давно сам Олександр Ткаченко, як головний акціонер підприємства, анонсував величезні зміни на Одеській кіностудії.

«Такі ось пиріжки. А ми тут з вами флешмоб із хештегом # МедведчукМиНеЗабули, бо фільм про Стуса рубають. А у продажних немає ніяких рефлексій. У них 20 баксів просто завжди 20 баксів», - написала блогер.

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...