
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, що потрібно робити, якщо в лікарні з вас вимагають благодійний внесок, повідомляють Патріоти України.
"Внески не можна вимагати. Благодійність - це від душі, за бажанням", - говорить Уляна Супрун. "Якщо вас без благодійного внеску відмовляються обслуговувати, треба йти до головного лікаря і пояснювати, що благодійний внесок - це повинно бути добровільно. Якщо він не погоджується, то можна йти вище - в Департамент охорони здоров'я. Якщо і там ігнорують, йдіть на прийом в МОЗ і пишіть скаргу в поліцію. Вимагати благодійний внесок незаконно", - говорить Супрун.
Також Супрун додала, що за даними Міністерства охорони здоров'я, майже в кожному закладі охорони здоров'я працює благодійний фонд, а 7 з 10 пацієнтів платять в нього внески. При цьому обсяги благодійних пожертвувань - сотні мільйонів гривень, але звітність цих фондів про зібрані кошти часто була недоступною або непрозорою.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...