Хіти тижня. Присоромив за надмірну пиятику: На Запоріжчині чоловік змусив власну дружину голою пройтись центральною вулицею селища

Судді довго вирішували, як покарати чоловіка за такий вчинок.

У Запорізькій області чоловік роздів до гола свою дружину і змусив її в такому вигляді пройти по одній з центральних вулиць, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання IpNews.

Інцидент стався у смт Чернігівка. Чоловік, образившись на свою дружину, в громадському місці розірвав на ній весь одяг і демонстративно провів її в такому вигляді 200 метрів по вулиці.

Як повідомляється, таким способом він хотів присоромити її за надмірне вживання алкогольних напоїв.

"За інформацією учасників події, обвинувачений, перебуваючи в громадському місці, руками розірвав на ній весь одяг, тим самим повністю оголивши її. Після цього, виражаючи явну неповагу до суспільства і норм загальноприйнятої поведінки, демонстративно провів дружину, повністю оголеною, по вулиці на відстані близько 200 метрів, до свого двору, при цьому голосно кричав і звертав увагу жителів вул. Першотравневої", - сказано в Реєстрі судових рішень.

За такий вчинок його притягли до відповідальності, і він постав перед судом. Під час засідання чоловік розкаявся і просив суддів не карати його занадто суворо. Відомо також, що пара разом виховує неповнолітню дитину.

Районний суд визнав чоловіка винним за статтею 296 КК України (Хуліганство). Судді взяли до уваги щире каяття обвинуваченого і його звільнили від відбування покарання в місцях позбавлення волі, замінивши це двома роками випробувального терміну.

Почали вилазити "двійники": Українці скаржаться на відеофіксацію порушень ПДР (фото)

середа, 8 липень 2020, 10:29

Після запровадження з 1 червня в Україні системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху деякі водії почали отримувати повідомлення про штрафи, які виписані на автомобілі-двійники. Про один з таких випадків повідомили на Facebook-сторінці спільно...

Хіти тижня. "Ти не розумієш, що нас вбивають з цими стрічками?!": Переселенець з Луганська влаштував суперечку з фанатом "георгіївської" стрічки в Харкові (відео)

середа, 8 липень 2020, 10:00

У мережі з'явилося відео сварки патріота-переселенця з Луганська з водієм, який має проросійські погляди, в Харкові. Причиною конфлікту стала заборонена в Україні "георгіївська" стрічка на лобовому склі автомобіля, передають Патріоти України. Ролик опу...