Хіти тижня. "П*зда на милицях": Українська викладачка влаштувала істерику в поїзді (відео)

Скандал розгорівся через місце в потязі. Вчена дама показала всьому вагону, "на чому світ стоїть".

Ілюстрація: 2000.ua

Викладачка одного з українських навчальних закладів посіла чуже місце в поїзді та влаштувала скандал після того, як її попросили пересісти. Як йдеться на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook, про цей інцидент розповіла дівчина, чиє місце зайняла жінка, повідомляють Патріоти України.

"Поїзд. На моє місце №54 сіла жінка. Чемно прошу її звільнити простір, на що мені у відповідь без "будь ласка-спасибі" кажуть пересісти на 52-ге, адже "в мене тут сумки і ми хочемо їхати разом" (із хлопцем ~ 25 років). Мені не важко, пересідаю, але бачу, що вікна біля сидіння немає. Книгу забула, дивитися дві години на стіну - не варіант. Повертаюся до свого місця і раптом прошу звільнити його. Тітка сатаніє, на мене обрушується хвиля мату та погроз. Її високий супутник (я - 164 см зросту і за комплекцією я - моська проти слонів) кілька разів повторює мені "закрий рот". Незнайомій людині на "ти", купа бруду. Вдвох на одну", - розповіла учасниця конфлікту.

За словами дівчини, вона пішла за допомогою до провідника, і тоді примхлива пані все ж пересіла. При цьому вона знову зайняла чуже місце, незважаючи на заборону провідника.

"Сипалися мати та прозвучала така фраза: "Я своїх студентів в обличчя знаю, я тобі, п*зда на милицях, залік не поставлю". І таку репліку каже людина, яка, судячи з усього, викладає у вишах! Питання: Як "воно" може навчити якоїсь моралі молоде покоління? Як таких людей взагалі допускають до викладання?!" - обурилася дівчина.

"Мені все одно з якого вона університету. Таким персонажам не місце в сфері освіти. Цю викладачку, начебто, звуть Стелла Молчанова, але це не точно, я лише краєм ока побачила квиток на 52-ге місце, поки провідник проходив повз", - додала авторка.


У Києві встановили дизайнерський "сміттєвий павільйон" (фото)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 5:48

У Києві на Чоколівці встановили павільйон для сортування сміття із компостером. Про це пише The Village. Зазначається, що проєкт Trash Pavilion розробила архітектурна студія Formografia під час воркшопу із зміни публічного простору Чоколівки. У павільй...

Хіти тижня. Експерт назвав хвороби з 1100-відсотковим ризиком смерті при коронавірусі

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 1:00

За словами академіка, деякі захворювання збільшують ризик госпіталізації в шість разів. Серцево-судинні захворювання ускладнюють перебіг коронавіруса, збільшуючи ризик госпіталізації в шість разів, а ймовірність смерті зростає в 12 разів або на 1100 ві...