
В окупованому Росією Криму пройшов одиночний пікет проти "губернатора" Севастополя Дмитра Овсяннікова. Акція протесту пройшла біля будівлі уряду міста, пише у Twitter "Кримський бандерівець", повідомляють Патріоти України.
"Крим. Нещадний бунт гардемаринів. В**ники у Севастополі вийшли на одиночний пікет, "зухвало" протестуючи проти окупанта Овсяннікова, який "знищує наш Севастополь і завоювання російської весни". Яке ще завоювання – мені поки не зрозуміло. Може, рабство?" – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що учасники мітингу принесли плакати, на яких мер зображений із короною на голові і двома підписами: "Аз є цар" і "Овсянніков ворог Севастополя".
Супроводжує ілюстрацію і перелік аргументів пікетників:
- за порушення присяги, статуту та законів міста;
- за безслідне зникнення 2 млрд рублів (понад 840 млн грн) на очисні споруди;
- за знищення парку Перемоги;
- за зрив реконструкції Матроського бульвару;
- за розпродаж севастопольських земель за безцінь і за сумнівними схемами;
- за знищення пам'ятника історії (Херсонес і його хора);
- за невиконання травневих указів президента;
- за знищення робочих місць;
- за приниження пенсіонерів хам водіями і багато іншого.

"Ви підриваєте державні підвалини і завоювання Російської весни", – написано на плакаті. Завершує текст плаката заклик: "Ідіть! Ви знищуєте наш Севастополь!".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...