Хіти тижня. Рак атакує: Лікар назвав області з дуже сумними даними

Східні регіони України сьогодні є лідерами за кількістю хворих на рак.

Проблема полягає в критичному занепаді екології. Таку думку висловив онколог, лікар-нейрохірург Антон Шкіряк, передають Патріоти України.

За його словами, ситуацію не врятували навіть величезні кошти, які вкладав у ці регіони в свій час президент-утікач Янукович. "Наприклад, Харківська, Дніпропетровська, Херсонська області - це близько 420-450 пацієнтів на 100 тис. населення. А західна Україна: Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська області - близько 250 пацієнтів на 100 тис. населення", - навів приклад Шкіряк.

Лікар-онколог підкреслив: справа в тому, що велика частина великих виробничих підприємств України знаходяться саме в східних регіонах. В результаті, кількість онкохворих в західній Україні нижче майже в два рази. Лікар також вказав на стиль життя людей в регіонах, як один з факторів розвитку онкологічних захворювань.

Хіти тижня. "Сейчас заживем!": Федеральний телеканал "Росія 1" потішив глядачів сюжетом про ... туалет (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 9:00

Правда, скористатися "досягненням 21 століття" можуть не всі. На державному телеканалі РФ "Росія 1" вийшов сюжет про туалети, який викликав ажіотаж в інтернеті. Його оприлюднив в Twitter український блогер Андрій Луганський, передають Патріоти України....

Готуйтеся! Восени на нас чекає дев'ятий вал COVID-19 і грипу, буде третя й четверта хвилі, - інфекціоністка

четвер, 13 серпень 2020, 8:44

Кількість хворих на коронавірус в Україні зростатиме, восени мікс COVID -19 та сезонного грипу може викликати "дев’ятий вал" захворюваності. Наразі не існує "золотого поєднання" ліків, яке б дало стовідсотковий позитивний результат під час лікування хв...