Хіти тижня. Рекорд для Гіннесса забезпечено: Як виглядає найбільш екстремальний магазин світу, і що він там забув (фотофакти)

Цікаво, що власник не скористувався своїм монопольним становищем. І ціни в крамничці цілком "приземлені".

На стрімкій скелі в китайській провінції Хунань відкрився магазин для любителів екстремального відпочинку. Асортимент крихітної лавочки складається з води і різноманітних закусок, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Магазин знаходиться на популярному скелелазному маршруті серед мальовничих гір Національного геологічного парку Шініучай. Невелика дерев'яна конструкція закріплена на висоті 100 метрів над землею. До неї веде спеціальні сходи в скелі.

Тут екстремали можуть купити воду, енергетичні напої, печиво, поживні батончики і хліб. Розраховуються за товари як готівкою, так і за допомогою мобільного додатку.

Чи можуть мобілізувати чоловіків з інвалідністю ІІІ групи під час воєнного стану - роз'яснення

середа, 27 вересень 2023, 9:06

Продовження загальної мобілізації в Україні здатне торкнутися і чоловіків з інвалідністю. Зокрема, це стосується тих, у кого встановлено ІІІ групу, і хто хоче вступити до армійської служби за власним бажанням, передають Патріоти України. Відповідний за...

Шахраї прикидаються рекрутерами, щоб виманювати гроші в українців - схема аферистів

середа, 27 вересень 2023, 8:58

В Україні діє шахрайська схему рекрутинга. Її мета - виманити гроші у людей, які шукають роботу. Про це розповів QA Engineer Євген Фурсіков у своєму LinkedIn. Так, шахраї можуть прикидатися представниками різних компаній, передають Патріоти України. Як...