
В окупованій Керчі на морському причалі за будівлею по Адміралтейському проїзду влаштували звалище сміття. Відповідні фотографії до редакції видання Керч.ФМ надіслали постійні читачі, передають Патріоти України.
«Ну що за свинство таке, такий мальовничий вигляд і самому центрі міста. У двох кроках є урни, піди і викинь. Але ні, нам треба смітити прямо тут», - написали читачі.



На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...