Хіти тижня. "Считаете себя россиянином?": Макаревич викликав суперечку в мережі постом про Росію

Російський музикант Андрій Макаревич прокоментував слова актора Олексія Серебрякова, який заявив, що "Росія розпалює війни", і вчинок коміка Михайла Жванецького, котрий прийняв нагороду від президента РФ Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України.

На своїй сторінці у Facebook музикант заявив, що "сморід, що здійняли навколо Жванецького і Серебрякова, настільки схожий, що, здається, роблять його одні й ті самі майстри".

"Вражаюча прикмета часу — сморід, що здійняли навколо Жванецького і Серебрякова, настільки схожий, що, здається, роблять його одні й ті самі майстри. При тому, що мотивація протилежна: один, бачте, отримав нагороду з рук глави держави, інший, бачте, образив росіян", — написав Макаревич.

Користувачі мережі почали висловлювати свою думку з цього приводу. "Дивно, що багато так званих лібералів не бачать, що зайняті тим же самим, що і так звані патріоти. Так звані", "Цей сморід кочує по тих, хто каже правду", "Тому просте запитання. Ви, Андріє Вадимовичу вважаєте себе росіянином?", "Майстерня одна, а спеціалізація різна", — пишуть у мережі.

Раніше лідер "Машины времени" Андрій Макаревич назвав 80 відсотків населення Землі ідіотами, і зазначив, що це треба прийняти, як даність.

"Будучи ворогом усіляких заборон, я, тим не менш, сам попросив про одну заборону: давайте заборонимо кричати по телевізору. заборонимо кричати одночасно кільком промовцям. Бо це просто калічить психіку людей. Вибач мені, але взагалі 80 відсотків населення землі — ідіоти. Треба це прийняти як даність", — сказав музикант.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...