Хіти тижня. "Сделать попу, сиси, а потом - в Европу": Мережу шокувала дивна реклама в РФ (відео)

Після появи в огляді реклама стала вірусною.

Хірург однією з московської клінік пластичної хірургії Ірина Василенко виклала на YouTube свою рекламу, що стала хітом в інтернеті, передають Патріоти України.

На підспівуванні у Василенко, швидше за все, виступають її співробітниці. У кліпі розповідається про те, як можна видалити жирові відкладення за допомогою хірургічного "чик-чик". Також Василенко співає: "Прийшла до нас пацієнтка, хоче зробити попу, а потім циці, а потім - в Європу".
Ролик був опублікований ще в лютому 2018 року, але справжню славу здобув лише днями, потрапивши в огляд "This is добре".
Знятий він в кращих традиціях реклами 90-х, з нав'язливою мелодією, нехитрими словами і кислотними мультиплікаційними вставками. Також на глядачів чекає "товстий" сюрприз на 30-й секунді ролика.

Опублікував: Олег Устименко

Російське шпигунське обладнання?: У Польщі на полі впав невідомий об'єкт

неділя, 2 квітень 2023, 13:29

У Головному управлінні воєводської поліції повідомили, що об'єкт впав на приватне землеволодіння, є швидше за все метерологічним зондом. Зараз експерти встановлюють походження кулі та з'ясовують, як вона могла опинитися на полі. У поліції зазначили, що...

У Житомирській області дівчина трагічно загинула на підприємстві

неділя, 2 квітень 2023, 13:14

У Житомирській області на одному з підприємств по деревообробці через недотримання правил охорони праці загинула 16-річна дівчина. Слідчі оголосили підозру директорові виробництва. Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області, перед...