Хіти тижня. "Секс по розписці": Мережу підірвала хвиля жартів (фото)

Зміни до Кримінального кодексу про згоду на секс стали приводом для шквалу жартів у соціальних мережах на тему "сексу по розписці", повідомляють Патріоти України.

Так, законодавці змінили визначення згвалтування, яке раніше вважалося статевим актом, здійсненим з погрозами або застосуванням сили. Тепер згвалтуванням вважається "проникнення в тіло партнера без його добровільної згоди".

Саме принцип згоди, за словами юристів, стане ключовим в розборі подібних справ – секс без чіткого "так" (вербального, письмового або навіть невербального) буде розцінений як згвалтування.

Українці в мережі жартують, що через прийдешні змін для виконання подружнього обов'язку чоловікові доведеться кожного разу брати розписку від другої половинки. Сайт "Сегодня" відібрав найбільш показові реакції соцмереж.

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...

В Україні з наступного року заборонять ртутні термометри, названо причину

четвер, 1 червень 2023, 17:49

Україна приєднується до Мінаматської конвенції, яка передбачає поступову відмову від використання ртуті. Як повідомили у Міндовкілля, Верховна Рада прийняла законопроєкт №0199 "Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть", за яким Україн...