Хіти тижня. "Секс по розписці": Мережу підірвала хвиля жартів (фото)

Зміни до Кримінального кодексу про згоду на секс стали приводом для шквалу жартів у соціальних мережах на тему "сексу по розписці", повідомляють Патріоти України.

Так, законодавці змінили визначення згвалтування, яке раніше вважалося статевим актом, здійсненим з погрозами або застосуванням сили. Тепер згвалтуванням вважається "проникнення в тіло партнера без його добровільної згоди".

Саме принцип згоди, за словами юристів, стане ключовим в розборі подібних справ – секс без чіткого "так" (вербального, письмового або навіть невербального) буде розцінений як згвалтування.

Українці в мережі жартують, що через прийдешні змін для виконання подружнього обов'язку чоловікові доведеться кожного разу брати розписку від другої половинки. Сайт "Сегодня" відібрав найбільш показові реакції соцмереж.

Червень розпрощається зливами та смерчами: Синоптики прогнозують послаблення спеки в Україні

середа, 29 червень 2022, 14:56

Погода в Україні в останній день червня буде різною - від нестерпної спеки до прохолоди з дощами, грозами та навіть смерчами. За прогнозом синоптикині Наталі Діденко, 30 червня спекотно буде у західних областях, очікується максимально +30…+35 градусів,...

Спочатку намагаються викликати довіру: Як в Україні діють шахраї під час обміну валют

середа, 29 червень 2022, 13:39

Незважаючи на війну в Україні і непростий час для українського народу, знаходяться ті, хто намагається нажитися на людях, використовуючи шахрайські схеми під час обміну валют. Про найбільш популярні шахрайські схеми розповідає finance.ua, передають Пат...