Хіти тижня. Щоб "показати свою владу": Поліцейський принизив бійця, який повертався додому з війни

Український боєць, повертаючись з війни, був затриманий поліцією за адміністративний проступок.

Про це розповів волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

Він повідомляє, військовий з 54-ї бригади повертався додому на автобусі. Автобус вибивався з графіка і тому зупинки було скорочено. На одній із зупинок військовий вийшов з автобуса і просто закурив. До нього підійшов поліцейський, заявивши, що боєць порушує закон. «Ви порушуєте закон і курите в громадському місці – це заборонено. Треба скласти протокол», – повідомив коп.

Мисягін зазначає, що військовослужбовець був тверезий, абсолютно спокійний і у військовій формі. Боєць пояснив поліцейському, що їде з війни додому, що сильно втомився і що не знав, що тут палити не можна, а можна тільки біля урни, яка знаходиться в стороні (15-20 метрів) від нього, яку він просто не бачив. «Всі ці розмови, в тому числі, що він людина військова, і звідки їде – для співробітника поліції не зіграли ніякої ролі, і коли підійшов ще один співробітник поліції, поцікавившись чи є у бійця з собою документи (паспорт і УБС були в кишені), – пішли з ним у відділення поліції на автовокзалі. Складання протоколу зайняло 25-30 хвилин. Зрозуміло, що бійця ніхто не чекав і автобус поїхав. В автобусі залишилися його особисті речі і різні папери і документи», – розповідає волонтер.

Після складання протоколу військовий купив ще один квиток на автобус. Речі з минулого автобуса, пізніше забрав його товариш. «По-людськи я не розумію, навіщо треба було його затримувати і складати протокол. Я впевнений, що досить було просто зробити зауваження, він викинув сигарету, і на цьому все б закінчилося. Тим більше він і не сперечався з співробітникам поліції, і поводився абсолютно спокійно і нормально, і не треба було б співробітникам поліції показувати свою владу. Боєць встиг би на автобус і спокійно доїхав додому», – додав Мисягін.

Опублікував: Олег Устименко

"Підносить бійцям боєприпаси": На Херсонщині разом із поліцейськими служить кіт Патрон

субота, 23 вересень 2023, 21:33

Про пухнастого "бійця" розповів майор поліції Одеси Юрій Душак, який певний час провів на Херсонщині у складі зведеного загону. Душак 27 років присвятив службі в правоохоронних органах - був оперативником, розшукуючи злочинців та безвісти зниклих грома...

Все ще замінована росіянами: У МАГАТЕ відзвітували про поточну ситуацію на ЗАЕС

субота, 23 вересень 2023, 20:51

Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС) завершила буріння десяти свердловин підземних вод. Це робиться з метою забезпечення охолоджувальною водою зупинених реакторів після руйнування Каховської греблі російськими окупантами. Проте станцію все ще заміно...