Хіти тижня. Щоб "показати свою владу": Поліцейський принизив бійця, який повертався додому з війни

Український боєць, повертаючись з війни, був затриманий поліцією за адміністративний проступок.

Про це розповів волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

Він повідомляє, військовий з 54-ї бригади повертався додому на автобусі. Автобус вибивався з графіка і тому зупинки було скорочено. На одній із зупинок військовий вийшов з автобуса і просто закурив. До нього підійшов поліцейський, заявивши, що боєць порушує закон. «Ви порушуєте закон і курите в громадському місці – це заборонено. Треба скласти протокол», – повідомив коп.

Мисягін зазначає, що військовослужбовець був тверезий, абсолютно спокійний і у військовій формі. Боєць пояснив поліцейському, що їде з війни додому, що сильно втомився і що не знав, що тут палити не можна, а можна тільки біля урни, яка знаходиться в стороні (15-20 метрів) від нього, яку він просто не бачив. «Всі ці розмови, в тому числі, що він людина військова, і звідки їде – для співробітника поліції не зіграли ніякої ролі, і коли підійшов ще один співробітник поліції, поцікавившись чи є у бійця з собою документи (паспорт і УБС були в кишені), – пішли з ним у відділення поліції на автовокзалі. Складання протоколу зайняло 25-30 хвилин. Зрозуміло, що бійця ніхто не чекав і автобус поїхав. В автобусі залишилися його особисті речі і різні папери і документи», – розповідає волонтер.

Після складання протоколу військовий купив ще один квиток на автобус. Речі з минулого автобуса, пізніше забрав його товариш. «По-людськи я не розумію, навіщо треба було його затримувати і складати протокол. Я впевнений, що досить було просто зробити зауваження, він викинув сигарету, і на цьому все б закінчилося. Тим більше він і не сперечався з співробітникам поліції, і поводився абсолютно спокійно і нормально, і не треба було б співробітникам поліції показувати свою владу. Боєць встиг би на автобус і спокійно доїхав додому», – додав Мисягін.

Опублікував: Олег Устименко

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...