Хіти тижня. Шкода чи користь? Комаровський розвіяв міфи про газовані напої

Популярний лікар і телеведучий Євген Комаровський розповів, як газовані напої позначаються на оганізмі, та розвінчав один з найпопулярніших міфів про них. Відповідний пост опублікований в Instagram, повідомляють Патріоти України.

Перед тим, як повідомити основну інформацію, доктор поспішив запевнити, що вживання напоїв не перешкоджає всмоктуванню кальцію і не має настільки жахливий вплив на кістки, як це прийнято вважати в суспільстві.

"Хоча диму без вогню не буває. В деякі газовані напої, особливо коричневого кольору, додають ортофосфорну кислоту – це харчова добавка, яка є регулятором кислотності. Ортофосфорна кислота дійсно може зв'язуватися з кальцієм і перешкоджати його всмоктуванню", - додав Комаровський.

Проте, за словами лікаря, щоб отримати велику кількість ортофосфорної кислоти треба випивати в день приблизно 20-30 літрів газованого напою, що практично неможливо.

"Реальна проблема в іншому. Як правило, коли діти п'ють багато газованих напоїв, вони п'ють мало молочних напоїв. Тобто вони замість корисного напою з кальцієм, отримують просто газовану воду з цукром і барвниками", - пише доктор.

Загинув ще у квітні: Після деокупації під Ізюмом знайшли тіло ветерана АТО (фото)

четвер, 29 вересень 2022, 22:00

19 квітня під час бойових дій в Ізюмському районі Харківської області загинув солдат Володимир Вишняков із Дніпропетровської області. Йому було 35 років. Про це повідомив міський голова міста Кам'янське (Дніпропетровщина) Андрій Білоусов, передають Пат...

Ядерний шантаж путіна: росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...