На Донеччині колаборантка здалася поліції, щоб мати можливість лікувати свою дитину в Україні, зазначають Патріоти України.
Жінка зізналася, що у 2014 році добровільно вступила до лав терористичного угрупування ДНР, передає ГУ НП в Донецькій області.
На пропускному пункті "Новотроїцьке" до поліцейського звернулася 32-річна жінка. Розповіла що з 2014 по 2018 рік входила до складу терористичного угрупування ДНР.
4 роки працювала наглядачкою колонії, при так званому міністерстві юстиції ДНР.
"Інспекторка мала звання старшого сержанта та здійснювала охорону зовнішнього периметра колонії",- йдеться у повідомленні.
Жынка сказала, що звільнилася із так званої служби через хворобу своєї дитини.
"Вона розповіла, що їде до Волновахи за ліками, адже на окупованій території немає можливості їх придбати. Жінка виявила бажання співпрацювати з поліцією", - повідомляють у відомстві.
Відкрито кримінальне провадження за статтею "Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності" Кримінального кодексу України. У поліції зазначили: якщо затримана не чинила злочини проти мирного населення, то її звільнять від відповідальності.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...