На Донеччині колаборантка здалася поліції, щоб мати можливість лікувати свою дитину в Україні, зазначають Патріоти України.
Жінка зізналася, що у 2014 році добровільно вступила до лав терористичного угрупування ДНР, передає ГУ НП в Донецькій області.
На пропускному пункті "Новотроїцьке" до поліцейського звернулася 32-річна жінка. Розповіла що з 2014 по 2018 рік входила до складу терористичного угрупування ДНР.
4 роки працювала наглядачкою колонії, при так званому міністерстві юстиції ДНР.
"Інспекторка мала звання старшого сержанта та здійснювала охорону зовнішнього периметра колонії",- йдеться у повідомленні.
Жынка сказала, що звільнилася із так званої служби через хворобу своєї дитини.
"Вона розповіла, що їде до Волновахи за ліками, адже на окупованій території немає можливості їх придбати. Жінка виявила бажання співпрацювати з поліцією", - повідомляють у відомстві.
Відкрито кримінальне провадження за статтею "Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності" Кримінального кодексу України. У поліції зазначили: якщо затримана не чинила злочини проти мирного населення, то її звільнять від відповідальності.
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...