Хіти тижня. "Сюрприз" від податківців: Стало відомо про підготовку важливого нововведення в Україні

Уряд представив новий законопроект, яким сподівається "вбити двох зайців" - розширити податкову базу і знизити суму платежу, що буде стимулювати підвищення зарплат і надходження до Пенсійного фонду у розмірі 5 млрд грн.

Андрій Рева

Йдеться про введення регресивної шкали сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

Ухвалення цього законопроекту дозволить збільшити надходження Пенсійного фонду без збільшення ставки ЄСВ, уточнив чиновник. "Мова йде про введення регресивної шкали сплати ЄСВ на всю суму отриманої зарплати. Сума (з якої нараховується ЄСВ - Ред.) буде рости, але відсоток знижуватися", - сказав Рева.

Наразі гранична сума, з якої стягується єдиний соцвнесок за ставкою 22%, обмежена 15 мінімальними зарплатами - 55,8 тис. гривень.

"Після введення регресивної шкали сплати ЄСВ без обмеження суми зарплати бюджет Пенсійного фонду додатково отримає 5 мільярдів гривень", - сказав Рева. За словами міністра, це нововведення торкнеться 60 тисяч осіб, які отримують високі зарплати.

Раніше Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді об'єднати звітність по єдиному соціальному внеску і податку на доходи фізичних осіб. Законопроект розроблений Міністерством фінансів і затверджений на засіданні уряду 20 грудня 2017 року.

Опублікував: Олег Устименко

Істоти, наче з фільму жахів: У Тихому океані виявили акул, які світяться в темряві (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 21:46

Мешканців глибин було виявлено дослідниками в області Тихого Океану, яка називається підйом Чатем, біля узбережжя Нової Зеландії. Морські біологи з Бельгії та Нової Зеландії виявили в Тихому океані три нові види акул, одну з яких визнано найбільшою від...

"Це безпечно та ефективно!": Мер Миколаєва придумав, що робити з тими, хто відмовиться від вакцинації проти COVID-19 (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 21:30

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що жителі міста, які відмовляться від вакцинації проти COVID-19, у разі зараження коронавірусом будуть лікуватися своїм коштом. Міський голова зробив відповідну заяву у вівторок, 2 березня, під час прямого ефіру...