Хіти тижня. "Сюрприз" від податківців: Стало відомо про підготовку важливого нововведення в Україні

Уряд представив новий законопроект, яким сподівається "вбити двох зайців" - розширити податкову базу і знизити суму платежу, що буде стимулювати підвищення зарплат і надходження до Пенсійного фонду у розмірі 5 млрд грн.

Андрій Рева

Йдеться про введення регресивної шкали сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

Ухвалення цього законопроекту дозволить збільшити надходження Пенсійного фонду без збільшення ставки ЄСВ, уточнив чиновник. "Мова йде про введення регресивної шкали сплати ЄСВ на всю суму отриманої зарплати. Сума (з якої нараховується ЄСВ - Ред.) буде рости, але відсоток знижуватися", - сказав Рева.

Наразі гранична сума, з якої стягується єдиний соцвнесок за ставкою 22%, обмежена 15 мінімальними зарплатами - 55,8 тис. гривень.

"Після введення регресивної шкали сплати ЄСВ без обмеження суми зарплати бюджет Пенсійного фонду додатково отримає 5 мільярдів гривень", - сказав Рева. За словами міністра, це нововведення торкнеться 60 тисяч осіб, які отримують високі зарплати.

Раніше Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді об'єднати звітність по єдиному соціальному внеску і податку на доходи фізичних осіб. Законопроект розроблений Міністерством фінансів і затверджений на засіданні уряду 20 грудня 2017 року.

Опублікував: Олег Устименко

"Помолиться никогда не вредно": Путін оконфузився невдалим жартом про Бога (відео)

середа, 22 січень 2020, 15:40

Президент Росії Володимир Путін поділився порадою про те, як потрібно молитися Богу, і потрапив під хвилю насмішок. Курйоз трапився під час його зустрічі з громадськими діячами Липецька. Відповідним відео поділився у Twitter "Кремлівський пул РІА", пер...

Пропагандистка Кремля потрапила у реанімацію

середа, 22 січень 2020, 14:59

Очевидно, що регулярна брехня дуже погано впливає на серце. Симоньян госпіталізували в інститут імені М. В. Скліфосовського через проблеми серцем. Журналістку забрали прямо з Кремля - вона відчула себе погано під час наради.