Хіти тижня. "Сюрприз" від податківців: Стало відомо про підготовку важливого нововведення в Україні

Уряд представив новий законопроект, яким сподівається "вбити двох зайців" - розширити податкову базу і знизити суму платежу, що буде стимулювати підвищення зарплат і надходження до Пенсійного фонду у розмірі 5 млрд грн.

Андрій Рева

Йдеться про введення регресивної шкали сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передають Патріоти України.

Ухвалення цього законопроекту дозволить збільшити надходження Пенсійного фонду без збільшення ставки ЄСВ, уточнив чиновник. "Мова йде про введення регресивної шкали сплати ЄСВ на всю суму отриманої зарплати. Сума (з якої нараховується ЄСВ - Ред.) буде рости, але відсоток знижуватися", - сказав Рева.

Наразі гранична сума, з якої стягується єдиний соцвнесок за ставкою 22%, обмежена 15 мінімальними зарплатами - 55,8 тис. гривень.

"Після введення регресивної шкали сплати ЄСВ без обмеження суми зарплати бюджет Пенсійного фонду додатково отримає 5 мільярдів гривень", - сказав Рева. За словами міністра, це нововведення торкнеться 60 тисяч осіб, які отримують високі зарплати.

Раніше Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді об'єднати звітність по єдиному соціальному внеску і податку на доходи фізичних осіб. Законопроект розроблений Міністерством фінансів і затверджений на засіданні уряду 20 грудня 2017 року.

Опублікував: Олег Устименко

Захворілих знов більше ніж тих, хто одужав: МОЗ оприлюднив ситуацію з COVID-19 в Україні. Найгірше у Києві

субота, 6 червень 2020, 9:57

Найбільше хворих виявлено у Києві (83), при цьому двоє людей у столиці померли від COVID-19. Також 66 випадків зафіксовано у Чернівецькій області і 65 – на Львівщині, 52 – на Рівненщині. Загалом з початку епідемії в Україні виявили 26 514 випадки корон...

Російська Федерація та підконтрольні їй бойовики «ЛНР» готуються до масштабних збройних провокацій на Луганщині.

субота, 6 червень 2020, 9:38

Найближчим часом РФ та підконтрольні їй бойовики, готують збройні провокації саме біля пілотних районів розведень військ – Богданівка, Золоте і Станиця Луганська, – аби звинуватити ЗСУ у невідповідності взятих на себе зобов’язань і припинення вогню. Украї