
Дрюк була заступником командира полку "ДНР". Останнім часом вона таємно співпрацювала з українськими спецслужбами. Потім повідомила командуванню, що їде в особистих справах у Ростов-на-Дону, однак разом із дітьми перейшла на підконтрольну Києву територію.
Дрюк розповіла, що Росія випробовує в ОРДЛО нові танки Т-72Б3. Кілька таких машин було підірвано на полігоні в Торезі Донецької області незадовго до її втечі. Цаплієнко називає жінку, яка перебувала у лавах "ДНР" із 2014 року, "золотим свідком для Гааги". Вона зізналася, що готова повернутися на Донбас і воювати з іншого боку фронту. "Скажуть автомат узяти – візьму. Скажуть сісти на танк – сяду. На український танк", – заявила екс-бойовик.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити, передають Патріоти України. Попередньо встановлено, що екіпаж п...