Хіти тижня. "Скрепно-духовне": Гламурний піп з РПЦ пояснив свої "елітні" фото

Російський священик протоієрей РПЦ В'ячеслав Баскаков прокоментував скандальні фото, зроблені ним під час шопінгу в люксових модних будинках.

В'ячеслав Баскаков

У своєму зверненні він визнав, що фото були зроблені їм, і попросив вибачення у всіх, кого "образив і ввів в оману і осуд, і наругу через мене Святої Церкви", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Так, це мої фотографії, їм від року і більше. Тільки не всі речі мені належать - більшість (особливо тапки і велику валізу) - фотографії мої в магазині. Купити це не по кишені ніякому священика. Та й нема чого. Зараз я вважаю такі фотографії дурними, дитячими, навіть гріховними. А в ті дні це було в форматі соціальної мережі - ставити все, що подобається і не гріховно. Намагався бути відкритою людиною. Мене попереджали, але я боровся за цю "свободу", - сказав він.

"Мені дуже соромно, і я несу повну за це відповідальність. Я понесу епітимію, закрию Інстаграм, раз не вмію вести себе скромно і адекватно", - додав Баскаков.

Він також запевнив, що у нього немає "мільйонів" і поскаржився на здоров'я.

"На даний момент велика заборгованість по кредитах через хворобу - невралгія трійчастого нерва. Я нічого в цьому житті не заробив! Це все від моєї мами - і квартира, і многая обстановка. Пишу з лікарні. Мені зараз дуже погано. Слава моя в соромі ... ", - зазначив священик.

Просто жах!: Уповноважений президента України з прав дитини оголосив, який відсоток дітей потерпає від сексуального насильства

понеділок, 18 листопад 2019, 22:24

У складі Національної поліції необхідно створити спеціальний підрозділ з питань захисту дітей. Згідно з дослідженнями, кожна п'ята дитина в Україні потерпає від сексуального насильства, цьогоріч постраждали 324 дитини. Про це заявив уповноважений прези...

Без вини винуватий: "Кортеж Зеленського" розлютив киян, але їхав не президент (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 21:15

Зазначений інцидент стався минулої неділі: водії стояли в пробці, обурювалися перекритою дорогою і кинулися звинувачувати президента Зеленського. Зазначений інцидент стався минулої неділі: водії стояли в пробці, обурювалися перекритою дорогою і кинулис...