Хіти тижня. "Скрепно-духовне": Назва дитячого магазину на Росії викликала гучний скандал

У російському Обнінську в торговому центрі "Атлас" відкрився магазин дитячих товарів з назвою "Mr.Pizd*k".

Фото вивіски закладу опублікували в соцмережах, передають Патріоти України.

За інформацією місцевих ЗМІ, жителі міста почали обговорювати в мережі, наскільки прийнятна така назва взагалі і тим більше для дитячого магазину. Деякі припускали, що це фотомонтаж, проте торгова точка була знайдена на офіційному сайті ТЦ.

Пізніше стало відомо, що мерія Обнинська звернулася в Росспоживнагляд Калузької області з проханням перевірити правомірність використання подібної назви. Як повідомили в прес-службі адміністрації міста, причиною цього стали скарги обурених городян.

Відзначається, що аналогічний лист було направлено і прокурору міста, в якому пояснюється, що представником торгуючої організації не надано документ, що підтверджує факт реєстрації бренду, зазначеного у відділі на вивісці.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...