Хіти тижня. Скрепно-духовне: У Росії популярного актора побили через зауваження

У Москві побили популярного актора Данила Страхова, який відомий за ролями в "Бригаді" і серіалі "Бідна Настя", повідомляють Патріоти України.

Згідно з повідомленням телеграм-каналу "Мутко проти", невідомі напали на нього після того, як артист попросив їх не курити, так як дим йшов в його квартиру.

"Кілька людей довго курили під вікнами Страхова, задиміли всю квартиру, чим вивели його з себе. Страхов спустився вниз, щоб особисто зробити зауваження хлопцям, але все пішло не за потрібним йому сценарієм", - йдеться в заяві.

У результаті Страхов отримав кілька ударів по голові, а хулігани втекли. Акторові довелося звернутися в лікарню і до правоохоронців.

"Інопланетне вторгнення" під загрозою! У екіпажу місячної місії США виникли проблеми з унітазом - ЗМІ

четвер, 2 квітень 2026, 23:35

Під час перебування на орбіті Землі екіпаж Artemis II повідомив наземній команді про несправність туалету, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times. . Як зазначається, астронавти помітили миготливий індикатор помилки, який заступн...

Питання дозріло і перезріло: Міноборони відреагували на вбивство військового ТЦК - зміни до мобілізації обіцяють незабаром

четвер, 2 квітень 2026, 23:23

Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення