Хіти тижня. "Слава Украине! Белград, гори!": У мережі з'явилось ще одне відео Віди зі словами "Слава Україні!"

У мережі з'явилось ще одне відео з гравцем хорватської збірної з футболу Домагоєм Відою, на якому він вигукнув слова "Слава Україні!", повідомляють Патріоти України.

Цього разу Віда на відео разом з екс-гравцем московського "ЦСКА" та збірної Хорватії Івіцею Олічем, який входить до тренерського штабу національної команди.

Щоправда, не зрозуміло, коли саме було зняте це відео. Але Оліч увійшов до тренерського штабу збірної лише у кінці минулого року, а в руках у Віди пиво Bud - офіційний партнер чемпіонату світу з футболу, який триває в Росії.

Після слів "Слава Україні!" чітко чути вислів "Belgrad gori", дослівний переклад: "Белград - горить". Сербський портал Аlo.rs зазначає, що Віда і Оліч передають вітання київському ресторану "Белград" та його власнику Йовану, а також співають сербську пісню Томе Здравковіча "Kafana je moja sudbina".

Не було шансів? У Нідерландах уперше провели евтаназію дитині до 12 років

четвер, 25 червень 2026, 18:40

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...