
У мережі з'явилось ще одне відео з гравцем хорватської збірної з футболу Домагоєм Відою, на якому він вигукнув слова "Слава Україні!", повідомляють Патріоти України.
Цього разу Віда на відео разом з екс-гравцем московського "ЦСКА" та збірної Хорватії Івіцею Олічем, який входить до тренерського штабу національної команди.
Щоправда, не зрозуміло, коли саме було зняте це відео. Але Оліч увійшов до тренерського штабу збірної лише у кінці минулого року, а в руках у Віди пиво Bud - офіційний партнер чемпіонату світу з футболу, який триває в Росії.
Після слів "Слава Україні!" чітко чути вислів "Belgrad gori", дослівний переклад: "Белград - горить". Сербський портал Аlo.rs зазначає, що Віда і Оліч передають вітання київському ресторану "Белград" та його власнику Йовану, а також співають сербську пісню Томе Здравковіча "Kafana je moja sudbina".
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...