Хіти тижня. Слідкуйте за руками: Які захворювання можна визначити за станом верхніх кінцівок

Медики розповіли про симптоми хвороб, які можна визначити за станом рук, долонь і нігтів.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Руки, долоні й нігті можуть розповісти про стан здоров'я людини більше, ніж вона сама знає, зазначають Патріоти України з посиланням на «Країну здоров’я». Лікарі також оглядають кінцівки своїх пацієнтів, щоб підтвердити точність поставленого діагнозу.

Медики розповіли про симптоми хвороб, які можна визначити за станом рук. Якщо долоні й пальці пітніють, то це можна пояснити високою температурою повітря, а також хвилюванням. У випадку, якщо людина не знаходить таких причин, то це може бути гіпергідроз, який необхідно лікувати.

Холодні долоні, які мають синюватий відтінок можуть свідчити про численні збої в роботі центральної нервової системи. Це також може бути симптомом порушення кровообігу, тому звернутися до лікаря бажано швидше.

Якщо людина вживає багато солоного та малу кількість води, то про набряклість рук і пальців не варто хвилюватися. Проте це не можна назвати нормальним явищем. Якщо ж фактори спричинення цього відсутні, тоді набряклість може бути викликана збоєм в роботі нирок, а також захворюваннями серцево-судинної системи.

Блакитний відтінок нігтьових пластин свідчить про нестачу заліза в крові і залізодефіцитну анемію. Людина також може помітити й інші симптоми – бліда шкіра, хронічна втома, сонливість, поганий апетит.

Люди з постійно тремтячими пальцями можуть бути нервово та фізично перенапружені. Також це може свідчити про дефіцит вітамінів Е і групи В - В1, В6, В12. Таким людям необхідно звернутися до терапевта.
Опублікував: Інна Мартинчук

Страшні муки заради чарівності: ТОП-10 вінтажних фото жінок, які роблять дуже дивні речі - і все в ім'я краси

четвер, 22 жовтень 2020, 14:27

Бажання жінки бути красивою (за всяку ціну!) було в усі часи. Однак, оглядаючись назад, у минулому було декілька дуже дивних прийомів краси, які сьогодні нам здаються смішними та чудернацькими, передають Патріоти України. Вирівнювання волосся за допомо...

"Я теж є частиною цього суспільства": Донька ветерана АТО, який вчинив самоспалення, зізналася, що б сказала Зеленському

четвер, 22 жовтень 2020, 14:14

Донька ветерана АТО Миколи Микитенка, який здійснив акт самоспалення у Києві через незгоду з політикою Володимира Зеленського, зізналася, що хотіла б зустрітися із президентом, аби висловити йому те, чого не зміг сказати її тато. Про це Юлія Микитенко ...