Хіти тижня. Стала відома схема, як газовики "накрутили" українцям січневі платіжки (відео)

Споживачі зможуть повернути гроші, лише ініціювавши масові скарги.

У січні 2019 року споживачі газу, які не мають лічильників у квартирах, одержали завищені платіжки. Експерт пояснила, яким чином газовикам вдалося обдурити наївних українців, передають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

Наприклад, якщо в грудні платіжка для київської сім'ї, в квартирі якої зареєстровано дві особи, і вони використовують газ лише для приготування їжі, склала 73,39 грн, то у січні довелося сплатити вже 167,56 грн.

Тетяна Бойко, експерт з енергетичних питань, в ефірі "ObozTV" пояснила, що українці стали жертвами обману газовиків, які звернулися до суду, і домоглися повернення радянських нормативів споживання.

Експерт розповіла, що кілька років тому, компанії, що надають газові послуги, зібрали кошти в інвестиційних програмах для встановлення квартирних лічильників. Частині українців все ж встановили лічильники. Тим же, у кого з газових приладів тільки плита, лічильники не поставили. Зібрані гроші вже витрачені, на жаль, не на лічильники.

Тепер газовики виграли Вищий адміністративний суд і повернули радянські нормативи, які, на думку Тетяни Бойко, є сильно завищеними. Але споживачі, які не мають лічильника, не можуть довести зворотнього.

Гроші українцям ніхто не поверне, оскільки, з точки зору закону, газовики нічого не порушили. Тут справа не в законності, а в моральному аспекті ситуації, стверджує експерт.

Бойко вважає, що уряд займеться цією проблемою, якщо споживачі піднімуть шум і почнуть масово скаржитися в НКРЕКП.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...