Хіти тижня. Сталося те, чого всі боялися: Чому затягують справу про смертельну ДТП у Харкові

Основних фігурантів справи про резонансне ДТП в Харкові Геннадія Дронова та Олену Зайцеву залишили під вартою, а справу продовжують затягувати.

Олена Зайцева

24 липня суд продовжив арешт підозрюваних ще на 60 діб. І хоча їх у справі двоє, саме дочку харківського бізнесмена, Олену Зайцеву, вважають головною винуватицею трагедії, передають Патріоти України.

У соціальних мережах активно обговорюють те, що Зайцеву, нібито, хочуть «відмазати». Саме тому досить просту справу розслідують так довго. До того ж, адвокати намагалися виклопотати Зайцевій домашній арешт, звільнивши її з-під варти. Нібито перебування за гратами загрожує життю підозрюваної.

При цьому, те, що Зайцева сидить в СІЗО, виглядає як фікція. Про це не втомлюються писати в соціальних мережах, звертаючи увагу на досить доглянутий зовнішній вигляд дівчини. Масла у вогонь підлила інформація, що Зайцеву нібито бачили біля однієї з лікарень без наручників і супроводу і в оточенні подруг.
Ще один момент, який активно обговорюють в мережі, це те, що в справі про ДТП зник головний свідок. У Харкові безслідно зникла експерт Олена Федірко. «Олену Федірко в розшук не подавали. Співробітники поліції за розпорядженням суду повинні були доставити свідка до суду. Це був не примусовий привід. Прибувши за адресою, вдома експерта не виявили. Можливо вона вийшла на базар, може, виїхала на море. Про це і був повідомлений суд. Існує така процедура, існують такі правила. Якщо суддя вважатиме, що Федірко є дуже важливим свідком і її необхідно доставити у що б то не стало, свідка будуть розшукувати. Аж до подачі її в розшук», - заявили в поліції.
Саме Федірко була єдиним фахівцем, яка бачила Зайцеву безпосередньо відразу після ДТП. До того ж, вона могла візуально визначити стан підозрюваної за зовнішніми ознаками. Федірко могла свідчити про те, чи була Зайцева під впливом чого-небудь на момент аварії.
Також стало відомо, що сім'ям потерпілих в аварії пропонували гроші в сумі до ста тисяч гривень. Але більшість потерпілих від цих грошей відмовилися. Одна з постраждалих взяла 50 тисяч гривень від Зайцевої бо, з її слів, «жоден лікар не може сказати, що все буде добре».
Сталося те, чого всі боялися. Адже Зайцеву намагаються «вигородити» усіма можливими способами, не гребуючи ніяких методів. Наприклад, відразу ж після аварії в забороненій в Україні мережі ВКонтакте з'явилася спеціальна група, створена родичами загиблих. Однак незабаром там почали з'являтися коментарі від прихильників Зайцевої. І зараз коментарів від них набагато більше, ніж від сімей постраждалих. Вони пишуть, що нібито Зайцева невинна і просять молитися за неї. Хто зібрав для дівчини таку значну «групу підтримки», поки не ясно.

Наступне засідання у справі смертельної ДТП в Харкові відбудеться 31 липня. Слухатимуть свідчення експерта і допитувати другого підсудного - Геннадія Дронова.

Опублікував: Олег Устименко

"Не про те піклуєтесь, людоньки": Полтавський губернатор порадив землякам думати про крематорій

середа, 1 квітень 2020, 20:46

Олег Синєгубов дуже дивним чином "підбадьорив" земляків. "Наразі посівні крамниці мають бути зачинені, бо це життя людей. Ми маємо втримати цю першу хвилю. […] Дуже добре, коли полтавці ставлять питання про те, що їм висадити на городі. Але я знаю ще ...

Заскрепити рабів і в "стойло": Топ-пропагандистка Путіна пропонує примусово використати перехворівших на коронавірус росіян

середа, 1 квітень 2020, 20:36

Україна - не Росія, де влада та її прислужники на волонтерів та самосвідомість громадян не покладається, зате прагне примосових заходів для армії рабів "тюрми народів". Одна з топових пропагандисток Кремля, головний редактор Russia Today Маргарита Симо...