Сапер піротехнічного підрозділу ГУ ДСНС в Донецькій області отримав поранення під час обстеження газогону Мар'їнка - Красногорівка. Про це у Facebook заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, повідомляють Патріоти України.
За словами Куця, "маючи підтвердження режиму тиші, у супроводі дзеркального патруля спостерігачів місії ОБСЄ українські сапери та газовики проводили роботи з обстеження газогону". Спостерігачі ОБСЄ залишалися на дорозі. Сапери та газовики працювали в полі. Близько 14-ї години по двох саперах, які обстежували ділянку навколо газогону, відкрили вогонь зі стрілецької зброї з боку непідконтрольної Україні території.
Сапери змушені були укритися в траншеї, там вони перебували майже годину, поки не були евакуйовані, для чого залучалися СЦКК та броньована техніка". Пораненого сапера доправляють до лікарні. Стан його здоров'я оцінять лікарі.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...