Хіти тижня. Студентка розкрила виворіт пропагандистської програми на росТБ (відео)

Студентка Інституту кіно і телебачення Вероніка Косаткіна розповіла про стажування в російській пропагандистській програмі "Время покажет" на "Первом канале".

Вероніка Косаткіна

У ролику на своєму YouTube-каналі вона зазначила, що головним завданням було шукати українців для зйомок, передають Патріоти України.

"На запитання "Що робити?" щодня я отримувала одну і ту саму відповідь — шукати українців. Я робила розсилки в соціальних мережах, писала друзям, знайомим і навіть дивним хлопцям зі спільноти "Знайомства Україна", — зазначила Вероніка.

"Одного разу мені вдалося знайти українця. Я поставила йому стандартні запитання: "Хто батьки?", "Чим займається?", "Де був під час Майдану?" і "Чий Крим?" Хлопець, зрозуміло, зірвався", — уточнила вона.

Студентка додала, що вона потрапила у відділ, який займається пошуком гостей студії, прийняттям дзвінків. У ролику дівчина показала знімальний павільйон програми, кадри з її участю в передачі й історії, записані під час зйомок.

Косаткіна здивована тим, що деякі дівчата працюють у відділі вже декілька років. "Шукають українців, тримають мікрофон біля рота експертів, які намагаються його вирвати, розшифровують дзвінки, які нікому не потрібні", — розповіла студентка.

Вона підкреслила, що не розуміє, "як вони можуть днями терпіти ту агресивну пропаганду, яку їм ллє у вуха Шейнін".

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...