"На запитання "Що робити?" щодня я отримувала одну і ту саму відповідь — шукати українців. Я робила розсилки в соціальних мережах, писала друзям, знайомим і навіть дивним хлопцям зі спільноти "Знайомства Україна", — зазначила Вероніка.
"Одного разу мені вдалося знайти українця. Я поставила йому стандартні запитання: "Хто батьки?", "Чим займається?", "Де був під час Майдану?" і "Чий Крим?" Хлопець, зрозуміло, зірвався", — уточнила вона.
Студентка додала, що вона потрапила у відділ, який займається пошуком гостей студії, прийняттям дзвінків. У ролику дівчина показала знімальний павільйон програми, кадри з її участю в передачі й історії, записані під час зйомок.
Косаткіна здивована тим, що деякі дівчата працюють у відділі вже декілька років. "Шукають українців, тримають мікрофон біля рота експертів, які намагаються його вирвати, розшифровують дзвінки, які нікому не потрібні", — розповіла студентка.
Вона підкреслила, що не розуміє, "як вони можуть днями терпіти ту агресивну пропаганду, яку їм ллє у вуха Шейнін".
В Україні в 2026-му мінімальну пенсію підвищать з 2361 до 2564 грн на місяць. Такі плани передбачено в Бюджетній декларації на 2026-2028 роки. Про це йдеться в Бюджетній декларації. Так, якщо цього року українці на заслуженому відпочинку отримують не м...
Гроші не приносять щастя? Можливо. Але їх відсутність - справжня катастрофа для психіки. Нове дослідження, опубліковане у журналі Psychoneuroendocrinology, показало, що фінансовий стрес може мати набагато потужніший вплив на мозок, ніж навіть смерть бл...